CS:GO'da en ucuz bıçak ne alınır?

Navaja bıçağı var. 1600 1700 liralardan başlıyor.

Ben kendim 3000tl eldiven aldım 3 gün önce. Şuanda bynogame en uygun fiyat 3800tl piyasa çok dalgal,ı çok yatıran çok kazanır. Takas banı bitsin istediğim fiyata satarsam satıp üzerine ekleyip tahmini 7000tl civarında bir bıçak almayı düşünüyorum.

Oyundaki en ucuz bıçak Navaja’dır ama çok kötü. Gut Knife’dan aşağısını tavsiye etmem, Steam fiyatını asla gerçek para olarak ödemeyin, nakit değerleri gözle görülür daha düşük. Fiyat belirlemek için Buff163’ü baz alın ve Skinport gibi sitelerden Buff fiyatına en yakın eşyaları bulup satın alın, yoksa zarar edersiniz.

CS 2 çıkmadan önce düşük bütçeli bir envanter topladım kendime. Peki CS:GO'da en ucuz bıçak hangisi? Görünüş fark etmiyor. Oyun hakkında fazla bilgim yok. Yeni oyun ile birlikte ağırlık vermek istiyorum.

Kesinlikle YTD ama bir CS:GO kasa sitelerine bakabilirsin envanter toplarken.

Oyundaki en ucuz bıçak Navaja’dır ama çok kötü. Gut Knife’dan aşağısını tavsiye etmem, Steam fiyatını asla gerçek para olarak ödemeyin, nakit değerleri gözle görülür daha düşük. Fiyat belirlemek için Buff163’ü baz alın ve Skinport gibi sitelerden Buff fiyatına en yakın eşyaları bulup satın alın, yoksa zarar edersiniz.
Senin DA forumda trade konunu okumuştum bana çok şey kattın teşekkür ederim.

Kancalı bıçak da en az navaja kadar kötü bana göre.

Bıçağa vereceğiniz parayı silah skinlerine ve pahalı bir ajana dağıtırsanız daha fazla kâr edebilirsiniz. Bloody Darryl'ler baya bir fiyat artışında şuan. Eski serilerden ya da trade up skinlerinden bakabilirsiniz ben şahsen 2300 TL yatırdım. Yaklaşık 8 ayda değeri 6200 TL oldu. Aldığım bıçağı silah skinlerine dağıtıp daha ucuz bir bıçak aldım. Bir de şuan piyasa Cs2'den dolayı çok bozuk. Bence bir şeyler almayı düşünüyorsanız şimdilik boşverin. İlerde fiyatlar eski haline geriler diye düşünüyorum. Bir de şunu belirtiyim skin alacağınız zaman steam marketinden asla almayın. İnsanlar skinport'a çok uyguna bırakabiliyor. Ben 2800 TL'lik bıçağa 1800 TL vermiştim. Güvenilirlik konusunda en iyisi zaten. O konuda bir kuşkunuz olmasın.

En uyguna bıçak alma seçeneğiniz kasa açmak olur, 30TL'ye de çıkabilir yada 10 bin TL harcasanız bile çıkmaz. Kumar meselesi.
Genede şanslıyım diyorsanız 4 haneli rakam ödemekten iyi gelir, şahsen hiç işim olmaz.
30 lira verirsin çıkar sonra çıkacak diye 5000 tl yatırırsın hiçbir şey çıkmaz. Kısacası genelde uzun vadede kaybettirir.

Geri
Yukarı