CS:GO'da eşya düşmüyor

AhmetYagizBal

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 haftadır oynuyorum, (daha önceden bırakmıştım geri döneyim dedim) 10-12 seviye yükseldim, maçlarda en az 30 kill aldım, hesabım seçkin ama yine de hiç drop düşmedi! Dediğim gibi 10-12 seviye atladım. 1 tane bile düşmez mi ya? Şu anda ise anlık hesabım 22 seviye. Sebebini bilen varsa yazabilir, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haftada 2 kutu ve 3 silah skin i düşüyor diye biliyorum, yani sınır var.
Alttaki arkadaş doğrusunu dedi.

Yaklaşık olarak 5 yıldır düzenli olarak CS:GO oynuyorum yeni kasadan bana düşmedi fakat 3 gün önce CS:GO'yu indiren iki arkadaşıma 45 TL'lik kasalardan düştü CS:GO eski oyuncularını sevindirmek yerine yeni başlayan oyuncuları sevindiriyor belirli bir kasa düşme garantisi yok daha çok rank maçlarında edonda yüksekse drop verme ihtimali yüksek CS:GO'da killden daha önemli olan şey edodur.

Yaklaşık olarak 5 yıldır düzenli olarak CS:GO oynuyorum yeni kasadan bana düşmedi fakat 3 gün önce CS:GO'yu indiren iki arkadaşıma 45 TL'lik kasalardan düştü CS:GO eski oyuncularını sevindirmek yerine yeni başlayan oyuncuları sevindiriyor belirli bir kasa düşme garantisi yok daha çok rank maçlarında edonda yüksekse drop verme ihtimali yüksek CS:GO'da killden daha önemli olan şey edodur.

Arkadaşım toplasan 27 kapsül açtı ben neredeyse 100'e yakın açtım. Arkadaşım 26 kapsülden 2 parlak 1 altın çıkardı ben ise parlak bile çıkaramadım :D

Kostüm Çarşamba günü yenilenir, alacağınız bir sonraki level için düşer. Random verir.
Alacağınız ilk 2 level için artmış XP desteği vardır.
Kasa düşme olayı maç sonları random kişilere random kasa düşer. Düşecek ise tabi. :)

Kostüm çarşamba günü yenilenir, alacağınız bir sonraki Level için düşer. Random verir.
Alacağınız ilk 2 Level için artmış XP desteği vardır.
Kasa düşme olayı maç sonları random kişilere random kasa düşer. Düşecek ise tabii. :)

Direk çarşamba 00.00 da yenileniyor mu yoksa başka bir saatte mi?

Lvl atlayınca gelmesi lazım. Başka modlar deneyin olmadı topluluk oynayın orada da düşüyor.

Salı günü kasa düşürü Çarşamba günü sıfırlandı diye kasarma düşürme olayını anlata arkadaşlara selam. O anlatılan seviye yükselince skin veya grafiti.

Yeni konular

Geri
Yukarı