CS:GO'da FACEIT para kazandırır mı?

Kraataos

Hectopat
Daha fazla  
Normalde CS Prime alacak idim ama bazı arkadaşlar bana FACEIT'i önerdiler. Prime gibi hile yokmuş sunucularında üstelik ücretsiz imiş 40-50 TL'ye Premium alıp para da kazanılabiliyormuş. Benim amacım hilesiz bir ortamda keyif yapmak, ama birkaç tane bilmediğim bir şey var. Oynadıkça droplar düşüyor mu kasa, skin tarzı yoksa görevler filan mı var? Ve görevler zor mu? Günde ort 5 maç girerim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Skin tarzı görevler var. Günde ortalama 5 maç ile pek tatmin edecek ödül kazanabilir misin emin değilim.

Normalde CS Prime alacak idim ama bazı arkadaşlar bana FACEIT'i önerdiler. Prime gibi hile yokmuş sunucularında üstelik ücretsiz imiş 40-50 TL'ye Premium alıp para da kazanılabiliyormuş. Benim amacım hilesiz bir ortamda keyif yapmak, ama birkaç tane bilmediğim bir şey var. Oynadıkça droplar düşüyor mu kasa, skin tarzı yoksa görevler filan mı var? Ve görevler zor mu? Günde ort 5 maç girerim. Teşekkürler.

Hocam Hublar var FACEIT'te onlarda sıralamalara girebiliyorsunuz o sıralamalarda kazandığınız FACEIT Puanları ile skin vs. alıp öyle para kazanabilirsiniz ama bunlar kolay işler değil pek.

Görevleri Faceit'in kendi internet sitesinde görebilirsin. Günde 5maçın 2sini kazanırsan ay sonunda kazanacağın faceit points'lerin hesabını yapıp kendin karar verebilirsin. Oyunu sürekli ve iyi oynarsan ve ladder'lara kasarsan bütün görevlerle beraber aylık max. 7-8bin TL kazanabilirsin.

Normal rekabetçi gibi droplar düşüyor. Premium'un amacı görevleri yaparak skin çekmek ve para kazanmak. Her ayın başında bu görevler sıfırlanır. Toplamda 1 ay boyunca 235 win tamamlarsan bu ay 5.000 TL'lik eldiven ve 72.000F FACEIT puanı alırsın. 72.000F'i 72 dolar gibi düşün. Bu görevler her ay 235 win genelde sabit olmak üzere son aşamadaki ödül değiştirerek sıfırlanır.

resim_2023-04-16_195814534.png

Normal rekabetçi gibi droplar düşüyor. Premium'un amacı görevleri yaparak skin çekmek ve para kazanmak. Her ayın başında bu görevler sıfırlanır. Toplamda 1 ay boyunca 235 win tamamlarsan bu ay 5.000 TL'lik eldiven ve 72.000F FACEIT puanı alırsın. 72.000F'i 72 dolar gibi düşün. Bu görevler her ay 235 win genelde sabit olmak üzere son aşamadaki ödül değiştirerek sıfırlanır.

Eki Görüntüle 1742643
Tam amelelik yani. İşin gücün yok bir de her ay 235 tane maç kazanmaya çalış.

Hocam bi maç 40 dakika civarı. Duruma göre de değişiyor ve 16'lık ise daha da uzayalilir.
Gün de 3-4 saat oynamakta çok değil mi?
Az. Üstteki arkadaşın attığı gibi tüm ödülleri açmak istersen toplamda 235 win, yani günlük ortalama 8 win almanız gerekmekte, 2 maçtan 1'ini kazansak diyelim yaklaşık 12 saat falan sürer.

Skin tarzı görevler var. Günde ortalama 5 maç ile pek tatmin edecek ödül kazanabilir misin emin değilim.

Amacım oyun oynamak, ama bir yandan ufak 5 10TL'lik skinler gelse beni mutlu eder yani :D

Sadece CS'nin hilecilerinden bıktığım için bu tarz şeylere bakıyorum. Ama bir yandan 3 5 bir şey gelse fena olmaz diye sordum.

Geri
Yukarı