CS:GO'da FACEIT'e geçilmeli mi?

Benim ihtiyacım olan tek şey iyi veya orta derecede oynayan 4 tane Türk veya yabancı fark etmez(Ruslar. Ukraynalılar. Arnavutluklular hariç)

Maçı kaybederken çok sinirliydim ama 56 dolarlık deagle skini düşünce moralim yerine çok fena geldi.

Benim ihtiyacım olan tek şey iyi veya orta derecede oynayan 4 tane Türk veya yabancı fark etmez(Ruslar. Ukraynalılar. Arnavutluklular hariç)

FACEIT'te biraz level kasın seviye 10 olmanıza gerek yok. Oradan sonra mmden çok daha iyi olur.

Maçı kaybederken çok sinirliydim ama 56 dolarlık deagle skini düşünce moralim yerine çok fena geldi.

60 dolar ucuzmuş be hocam. Yani. Sadece 1200 TL falan yani çok değil :(
Şaka bir yana hayırlı olsun hocam skinin adı neydi?

Arkadaşlarım ile FACEIT giremiyorum çünkü ben 4 seviyeyim onlar 2-3 seviye böyle olunca karşımıza 5-6 seviye adamlar geliyor çok kolay şekilde yeniyorlar tek başıma oynasam da onlar böyle durumda kötü oynadıkları için yenilmemiz çok kolay oluyor.

Hayatım boyunca görmediğim en toxic oyuncuları Valorant sayesinde gördüm yüceliğe 1 hafta çıktım ömrüm tükendi maç taşımaktan.

Aynen o kadar toxiclik Ruslarda yok.

Rankım gümüş 3, FACEIT başlamalı mıyım sizce? Bazıları başlamadan önce iyice gelişmek lazım diyor. @RobloxOyuncusu ne oldu hocam? Yanlış bir şey mi dedim?

Hocam ben nova 1 iken FACEIT geçtim ve 2-3 seviye olmama rağmen zorlandım ama çok fazla maç attım ve artık o tarz oynayışlara alıştım çok şey öğrendim takımıma gelen adamlardan ve şu an FACEIT 6 seviye im ama gümüş 3 rankıyla girersen yüksek ihtimalle 2 seviye a düşersin eğer berbat oynarsan 1 seviye a kadar düşebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı