FACEIT'e ne zaman geçilmeli?

SF24

Decipat
Daha fazla  
Dostlar merhaba. Soru yukarıda belirttiğim gibi. Rankım S4 abime sordum(MG2 kendisi) kendisi biraz daha geliştir öyle geç dedi ama olduğum eloda çokça troll olduğu için oyun zevkim çok az ve her maç en az 30 35 aralığında vurmama karşın zorlanarak kazanıyoruz ve bu sebeple rank atlayamıyorum.

Hocam o elo da hile olmadığı sürece çok rahat maçı taşıyarak nova olursunuz. Nova olduktan sonra FACEIT'e geçmeniz daha mantıklı olacaktır.

Zorlanarak maç kazanmak, rank atlayamamaya sebep olmaz. Kaybediyorsanız, rank atlayamazsınız. Faceit'in ücretsiz halinde çok troll ile karşılaşırsınız. Premium versiyonunda ise çok fazla smurflar ile karşılaşırsınız. En azından MGE-DMG olmayan kişilerin oynamamasını öneririm.

Zorlanarak maç kazanmak, rank atlayamamaya sebep olmaz. Kaybediyorsanız, rank atlayamazsınız. FACEIT'in ücretsiz halinde çok troll ile karşılaşırsınız. Premium versiyonunda ise çok fazla smurflar ile karşılaşırsınız. En azından mge-DMG olmayan kişilerin oynamamasını öneririm.

Hocam her maçım 30-35 aralığında kill olarak, ıkına ıkına galibiyet alıyorum. Şu anki rankımla FACEIT premiumda oynamam beni gereksiz zorlar yani anlaşılan değil mi?

Hocam o elo da hile olmadığı sürece çok rahat maçı taşıyarak nova olursunuz. Nova olduktan sonra FACEIT'e geçmeniz daha mantıklı olacaktır.

Her maçı taşıyorum ıkına ıkına kazanıyorum ama rank atlatmıyor sistem hocam zaten sıkıntı o.

Hocam her maçım 30-35 aralığında kill olarak, ıkına ıkına galibiyet alıyorum. Şu anki rankımla FACEIT premiumda oynamam beni gereksiz zorlar yani anlaşılan değil mi?

Her maçı taşıyorum ıkına ıkına kazanıyorum ama rank atlatmıyor sistem hocam zaten sıkıntı o.
Faceit 4 Level seviyelerinde bile karşınıza büyük ihtimal CS:GO rankı MGE-Global arası insanlar gelecek. Faceit'de çok fazla smurf olayı var maalesef. İsterseniz deneyebilirsiniz fakat hevesiniz kırılır büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı