CS:GO'da fare sağa sola dönüyor

Kayra Orhan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim fare leş gibi olduğu için arada sağa sola falan dönüyor. Ekranda ve insanlar hile diyor ve report atıyorlar. Bazı yayıncılarda böyle şeylerde bazılarına report atıyordu görmüştüm. Ban yeme olasılığım nedir?

Arkadaşlar benim fare leş gibi olduğu için arada sağa sola falan dönüyor. Ekranda ve insanlar hile diyor ve report atıyorlar. Bazı yayıncılarda böyle şeylerde bazılarına report atıyordu görmüştüm. Ban yeme olasılığım nedir?

Dostum şöyle söyleyeyim eğer gerçekten hile değilsen VAC ban yemezsin sadece öyle dönmekle ban atılsa CS'de adam kalmaz.

Çok anormal oluyorsa VAC ban yersin.

Hatta kimi fare sırf bunlar için yanında tuşları vb olur bunlar ban sebebi tamamen benimde faremde sorun var çok anormal olmadığı sürece ban yemezsin ama.

Dostum şöyle söyleyeyim eğer gerçekten hile değilsen VAC ban yemezsin sadece öyle dönmekle ban atılsa CS'de adam kalmaz.

Hile zaten yok ama yayıncılar hep report atıyor öyle dönüş yapanlara.

Çok anormal oluyorsa VAC ban yersin.

Hatta kimi fare sırf bunlar için yanında tuşları vb olur bunlar ban sebebi tamamen benim de faremde sorun var çok anormal olmadığı sürece ban yemezsin ama.

Çok anormal kanka.

Hile zaten yok ama yayıncılar hep report atıyor öyle dönüş yapanlara.

Çok anormal kanka.

Çok anormal ise ban yersin fareyi tamir ettir ya da direkt başka fare al.

Mesela bu da benim fare kendi kendine aşşağı kayıyor imleç

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı