PUBG Mobile PC aniden geriye sağa sola dönüyor

İşletim sistemi
Windows 10

Tonyukuq

Femtopat
Daha fazla  
2 haftadır uğraşıyorum PC'de oyun esnasında çantayı açıp kapattığım anda ben yapmadığım halde aniden sağa sola geriye dönüyor. Çözümü var mıdır?

Not: Oyunu silip yükledim, kontrollerden ayarları sıfırladım, tamir ettim, ön belleği temizledim, ayarlar kısmında 1080P klavyede 1080'e ayarlı. Aklınıza gelebilecek her şeyi denedim.

2 Haftadır uğraşıyorum PC'de oyun esnasında çantayı açıp kapattığım anda ben yapmadığım halde aniden sağa sola geriye dönüyor. Çözümü var mıdır?

Not: Oyunu silip yükledim, kontrollerden ayarları sıfırladım, tamir ettim, ön belleği temizledim, ayarlar kısmında 1080P klavyede 1080'e ayarlı. Aklınıza gelebilecek her şeyi denedim.

Pinginiz olabilir mi?

Evet seçili ama olmuyor.
Pinginiz olabilir mi?
Ping genelde 40-60 arası.
Sorunun kaynağı emülator kaynaklı bluestacks ile denedim ve bu hatayı almadım gayet iyi aç kapa yapabildim. şimdiki sorum şu ki bu hatayı gameloop üzerinde nasıl düzeltebilirim.
Sorunun kaynağı emülator kaynaklı bluestacks ile denedim ve bu hatayı almadım gayet iyi aç kapa yapabildim. şimdiki sorum şu ki bu hatayı gameloop üzerinde nasıl düzeltebilirim.
Emülatör kaynaklı olabilir. Farklı bir emülatör deneyin.

Dosya Ekleri

• pub1.png
    pub1.png
    538,9 KB · Görüntüleme: 93
  • pub2.png
    pub2.png
    20,9 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı