CS:GO'da firar operasyonu kasası düştü

Bana 2 defa ölüm maçından bravo operasyonu kasası düştü. Biri 2022 yaz aylarında düştü 640 lira civarlarındaydı satmıştım. Biri birkaç gün önce düştü şu an 1.300 lira. Ben bile oynamıyordum kardeşim oynuyordu :)
Bana düşse şuan monitöre koyarım kafayı.

Bana düşse şuan monitöre koyarım kafayı.
Ben de bayağı bir tepki vermiştim. Geçen haftaki kasa hakkım düşmemişti kardeşim oynarken düşer herhalde demiştim. Kardeşim kalkarken sordum "Bir şey düştü mü?" diye, hayır dedi. Sonra ekrana baktım envanterin üstünde 1 işareti var. "Düşmüş işte" dedim. Envantere bir bakarım bravo operasyonu kasası. Kardeşimi bir sarstım o da korktu :D Çok sevinmiştim.

Birkaç forumda gezindim ve bunun imkansız olduğunu söyleyenler de oldu. Lakin az önce firar operasyonu silah kasası düştü. Hem de basit eğlence modunda ve hiç oynamadan, kill almadan geldi. Size de böyle kasalar düştüğü oldu mu? Fiyatına baktığımda 130 TL seyrinde. İlk defa bu kadar yüksek fiyatlı bir kasa düştü.
Bana da bravo kasası düştüydü 800tl attıydım şuan 1500 civarında

Birkaç forumda gezindim ve bunun imkansız olduğunu söyleyenler de oldu. Lakin az önce firar operasyonu silah kasası düştü. Hem de basit eğlence modunda ve hiç oynamadan, kill almadan geldi. Size de böyle kasalar düştüğü oldu mu? Fiyatına baktığımda 130 TL seyrinde. İlk defa bu kadar yüksek fiyatlı bir kasa düştü.

İmkansız değil. Son çıkan 5 kasanın çıkma ihtimali %99. Geri kalan tüm eski kasalardan birinin çıkma ihtimali %1.

Hocam oluyoe böyle nadiren bana 4 5 ay önce silah kasası düsmüştü 1300e okutmustum

Nadir drop havuzunda olduğu için %0.05 gibi bir oranı tutturmuşsunuz hocam. Normal bir durum. Elinizde tutun muhtemelen yakında 90 lira civarına gerileyebilir ama tutun elinizde. Seneye büyük paraya satacaksınız. Unutmayın bunu.

Hocam derin devlet gibi konuştun bir an böyle reis söylediyse vardır bir bildiği havasına girdim :)

Hocam derin devlet gibi konuştun bir an böyle reis söylediyse vardır bir bildiği havasına girdim :)
Olmaz olur mu hocam. Şimdiye kadar Steam'dan 50.000 liraya kadar kar edebilme şansımı kaçırdım. 2021'deki envanterim şuan 50.000'in üzerinde.

1 seneye en az 1000 lira olur kasa hocam. Baktım dalgalanma bile olmamış fiyatında. CS2 gelince daha da zorlaşacak düşme ihtimali.

Yeni konular

Geri
Yukarı