CS:GO'da FPS 300'den 100'e düştü

İşletim sistemi
Windows 10

Kerem9

Hectopat
Daha fazla  
Arkdaşlar merhabalar. Normalde bilgisayarım CS:GO'da 200-300 arası FPS alan bir bilgisayar fakat bu sıralar bilgisayarımda garip sorunlar var arada bir siyah ekran verip bilgisayar öylece takılıyor. Ve bugün CS'ye girdiğimde 90-100 FPS arası oynuyordum. Bilgisayarım bu FPS'i alacak bir bilgisayar değil büyük ihtimalle bir problem var. Sizce ne olabilir? Ne yapmam gerekli?

En temizi dosyalarını yedekleyip temiz bir format atman bence. Sorunun kaynağının ne olduğunu bilmediğin için yapacağın çoğu hamle yetersiz kalabilir. Uzun süredir format atmadıysan temiz bir kurulumla eski FPS değerlerine döneceğini düşünüyorum. Hatta format atmadan önce kasadaki parçaları sökmeden sadece kapağını açıp güzelce bir saç kurutma makinesiyle üfletirsen işlemci fanı, egzoz fanı ve kalan diğer yerleri daha yararlı olucaktır 👍

Biraz önce yeniden kapandı ve şu an kapanmıyor yaptığım tek şey 2. monitörümü kapatmak oldu. Sizce şansa mı denk geldi yoksa 2. montiör sebep oluyor olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı