CS:GO'da FPS arttırma

mustafazafer

Centipat
Daha fazla  
Kötü bir sistemim var bundan 2 ay önce dropsuz 40 FPS CS:GO oynuyordum düşük ayarlarda şimdi 30 FPS ve kasma var. Nasıl düzeltebilirim?

Revision - özgür bilgi ve işbirliğine adanmış küresel bir topluluk. Kültürel çeşitliliğe değer veriyor ve açık kaynak ilkelerini benimsiyoruz. Her zihin eşsizdir ve her katkı değerlidir.

ReviOS, Windows'un geliştirilmiş performans, kararlılık ve uyumluluğa sahip özelleştirilmiş bir sürümüdür. Windows'un bir işletim sistemi olarak olması gerekeni yeniden yaratmayı amaçlamaktadır - kolay ve basit.

Ana kitle oyuncular, güç kullanıcıları ve meraklılar olduğundan, performans, hız ve düşük gecikmenin zorunlu olduğunu biliyoruz, bu nedenle ReviOS'u yetenekli, verimli ancak özel bir işletim sistemi haline getirmek için büyük çaba sarf edildi.

Kaynaklar, kapladığı alan ve boyut açısından doğal olarak hafif olan bu ürün, düşük kaliteli sistemler için de mükemmel bir seçimdir.
İyi bir şeye benziyor ben videodakilerin hepsini yapınca ne olucak fpsim artıcak herhangi bir zarar vericekmi ona göre geri yükleme noktası oluştururum

@LOSTNT

Son düzenleme:
İyi bir şeye benziyor ben videodakilerin hepsini yapınca ne olucak fpsim artıcak herhangi bir zarar vericekmi ona göre geri yükleme noktası oluştururum

@LOSTNT
USB'ya ReviOS ISO yazdiracaksiniz. Sonra videodaki gibi kurun. Veya orjinal ISO kurup AWE Wizard ile ReviOS playbook kurabilirsiniz ama daha uzun sürer. Herşeyden önce dosyaları yedekleyin aksi takdirde ben sorumlu değilim.

Geri
Yukarı