CS:GO'da FPS değerim 10'a sabit

İşletim sistemi
Windows 10

unknownpeople3

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
CS:GO'ya girdiğimde FPS değerim hem arayüzde hem oyun içinde 10'a sabit kalıyor. Çözümünü bilenler acil yazabilir mi? Çok sinir bozucu bir konu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl atacağım biraz acemiyim bu konularda.

İşe yaramıyor denedim :(

Fps_max 0 - 5 - 10 tarzı şeyleri denedim değişim yok.

Ekran kartınızın modelini işlemcinizin modelini raminizin kaç GB olduğunu yazın.
Nasıl atacağım biraz acemiyim bu konularda.

İşe yaramıyor denedim :(

Fps_max 0 - 5 - 10 tarzı şeyleri denedim değişim yok.

Aygıt yöneticisine girip oradan bakabilirsiniz.

Çalıştır kısmına, yani sol alttaki arama kısmına DxDiag yazıp enter tuşuna basın. Açılan ekranda bilgileriniz yazar. Ekran sekmesinde de ekran kartınızın bilgisi olur.
AMD Radeon ( TM ) R3 Graphics 2GB Ekran Kartı - AMD A4-9120e Radeon R3, 4 COMPUTE CORES 2C+2G 1.50Ghz İşlemci ve 4GB Ram
Ekran kartınızın modelini işlemcinizin modelini raminizin kaç GB olduğunu yazın.

Aygıt yöneticisine girip oradan bakabilirsiniz.
AMD Radeon ( TM ) R3 Graphics 2GB Ekran Kartı - AMD A4-9120e Radeon R3, 4 COMPUTE CORES 2C+2G 1.50Ghz İşlemci ve 4GB Ram

AMD Radeon ( tm ) R3 Graphics 2 GB ekran kartı - AMD A4-9120e Radeon R3, 4 compute cores 2c+2g 1.50GHz işlemci ve 4 GB RAM.

AMD Radeon ( tm ) R3 Graphics 2 GB ekran kartı - AMD A4-9120e Radeon R3, 4 compute cores 2c+2g 1.50GHz işlemci ve 4 GB RAM.

En düşük ayarlara çekin oyun ayarlarını. FPS düşüklüğünüzün sisteminizden kaynaklandığını düşünüyorum.

AMD Radeon ( tm ) R3 Graphics 2 GB ekran kartı - AMD A4-9120e Radeon R3, 4 compute cores 2c+2g 1.50GHz işlemci ve 4 GB rd.

Düşük ayarlara alıp tekrar deneyin bir de cfg yükleyerek deneyin.

Düşük ayarlara alıp tekrar deneyin bir de cfg yükleyerek deneyin.
zaten en düşük ayarlarda, unlost cfg mevcut
En düşük ayarlara çekin oyun ayarlarını. FPS düşüklüğünüzün sisteminizden kaynaklandığını düşünüyorum.
dediğim gibi en düşük ayarlarda ve unlost cfg var, hem menüde hemde oyun içinde 10 fps sabit kalıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı