CS:GO'da FPS değerim 10'a sabit

İşletim sistemi
Windows 10

unknownpeople3

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
CS:GO'ya girdiğimde FPS değerim hem arayüzde hem oyun içinde 10'a sabit kalıyor. Çözümünü bilenler acil yazabilir mi? Çok sinir bozucu bir konu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içinde fps_max 250 veya 300 ve fps_max_menu 200 yapmanız yeterli olacaktır eğer hala düzelmezse oyun dosyalarını doğrulamayi deneyin.
Oyunda zaten en az 49 olması lazım en az 49'a sabitliyor sisteminle ilgili olduğunu düşünüyorum.

Böyle bir ayar olduğunu hiç duymadım dostum benim sistemim 300-350 FPS veriyor ama sunucu kaynaklı 10 FPS sabitlendigi oluyor.

Oyun içinde fps_max 250 veya 300 ve fps_max_menu 200 yapmanız yeterli olacaktır eğer hala düzelmezse oyun dosyalarını doğrulamayi deneyin.

Böyle bir ayar olduğunu hiç duymadım dostum benim sistemim 300-350 FPS veriyor ama sunucu kaynaklı 10 FPS sabitlendigi oluyor.

Ben fps_max 1 falan yapmaya çalışıyordum ne olacak diye bakacaktım 40'larda bir FPS değerine sabitlendi.

Ama sistemi iyiyse oyunu silip yüklemesini tavsiye ederim veya fps_max 0 yazmasını tavsiye ederim.

Ben fps_max 1 falan yapmaya çalışıyordum ne olacak diye bakacaktım 40'larda bir FPS değerine sabitlendi.

Ama sistemi iyiyse oyunu silip yüklemesini tavsiye ederim veya fps_max 0 yazmasını tavsiye ederim.

Fps_max 0'dan ziyade sabitlemesi daha yararlı olur mesela ben 300 üstü FPS alabiliyorum ama 250'ye sabitliyorum dalgalanma olmasın diye.

Sistem bileşenlerinizi belirtir misiniz?
nasıl atacağım biraz acemiyim bu konularda
Oyunda konsolu açıp fps_max 144 veya istediğiniz bir FPS değerini yapabilirsiniz.
işe yaramıyor denedim :(

fps_max 0 - 5 - 10 tarzı şeyleri denedim değişim yok

Yeni konular

Geri
Yukarı