CS:GO'da FPS sabitlemeyince FPS düşmesi

KaanKLSZ

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. CS:GO'da fps_max 144 yaptığım zaman FPS 142-135 arasında sürekli gelip gidiyor. Sabitlemediğim zaman ise FPS yükseliyor ve FPS düşmesi görülmeye başlıyor. Format da attım bir şey değişmedi. Yardımcı olabilir misiniz?

"fps_max 0" Ya da monitörün 144Hz ise direk V-Sync aç. Daha yüksek fps ile oynamak varken neden sabitliyorsunuz hocam :).
Denedim bu da bir işe yaramadı.
"fps_max 0" Ya da monitörün 144Hz ise direk V-Sync aç. Daha yüksek fps ile oynamak varken neden sabitliyorsunuz hocam :).
Bilgisayarı ısıtmamak istiyorum ve 144 üstünde bir fark yok. Ama drop yiyor işte oyun format da yaramadı.

Arkadaşımın bilgisayarında 144 sabit oluyor ama aynı şartlar aynı ayarlarda üstelik ekran kartımız aynı model.

Tamamda işlemci? RAM? Ekran kartıyla bitmiyor oyun bilgisayarı. FPS sabitlemezsen bilgisayarın verebileceği kadar yüksek FPS vermeye çalışır, ısınma sorunu varsa ısınıp FPS düşürebilir.

Adamın sorunu bu zaten. * Bize nasıl sabit ve verimli bir şekilde 144Hz kullanabilirim diye soruyor.

Sistem bilgileri verilmemiş, oyunun hangi ayarlarda oynandığı bilinmiyor, işletim sistemi bilinmiyor, arkaplanda hangi programlar açık bilinmiyor, ben nasıl yardım edebilirim? Belki tam performans alıyor sisteminin verebildiği FPS o kadar? Ben kahin miyim?

Geri
Yukarı