CS:GO'da güzel vuruş atmaya korkmak

Günümüzde mevlana ban yemiyor, sizin ban yeme ihtimaliniz çok düşük ama güven faktörünüz düşerse emin olun legitcilerden hvhcilere kadar gelirler. D
Her gün 10'a yakın Overwatch yapıyorum güven faktörünü arttırıyormuş. 1.000 Saate yakın CS:GO saatim var + 2018 2019 2020 rozetim var. Güven faktörümün düşük olduğunu sanmıyorum. Yaklaşık 2 sene içersinde maksimum kendini belli ederek oynayan bir hile geldi.

Her gün 10'a yakın Overwatch yapıyorum güven faktörünü arttırıyormuş. 1.000 saate yakın CS:GO saatim var + 2018 2019 2020 rozetim var. Güven faktörümün düşük olduğunu sanmıyorum. Yaklaşık 2 sene içerisinde maksimum kendini belli ederek oynayan bir hile geldi.

Günümüzde Silver 1 rank haricinde hile gelmeme ihtimali 0, ama legitcidir o ayrı, en basidi kapar wh, aim, açar backtrack onu da 200 msye çeker, aldımı bir de eline AWP, oto maç biter 16-0

Korkmanizi gerektirecek bir durum yok. Bunu yapan sadece siz degilsiniz.

Madem hile kullanan yasaklama almiyor, peki bu konu acan kisiler neyin nesi? Durun tahmin edeyim. Bunlar "haksiz" yere yasaklaniyorlar.
Lafın gelişi ve genelleme olarak söylediğimi anlamıyorsunuz sanırım. Ayrıca toplamda 2k saatim olan ve en sevdiğim oyunu saçma yorumla eleştirmem.

Güven faktörü hikaye karşı taraf ölünce zaten söyleselerde söylemeselerde rapor ediyorlar iyi veya kötü oynaman mühim değil
Overvach izleyen bir şüpheli hareket görünce hile diye işaret koyabilir bu izleyen insiyatifine kalmış bir durum koymayada bilir hangi taraf ağır basarsa ona göre karar verilir

Sürekli kapı arkasından vuruşlar, değişik hareketler deniyorum. Her 5 maçtan birinde illa çok olağanüstü vuruşlar atabiliyorum karşıya. Örneğin, bugün maçta 3 saniye bekleyip sisin içini taradım ve adam HS yedi. Chat'ten direkt sövmeye başladı. Maç tekrarını indirdiğimde sanki duvar arkası adamları takip ediyormuşum gibi Crosshair'im hep üstlerinde geziyor. Birisi raporlasa hile olmadığım halde ban yer miyim?

Böyle bir yazı yazan kişinin hile olmama olasılığı yok. Resmen demişsin ki hilem ile legit oynamazsam ban yer miyim? Hiç kimse bana savunmasın da bu arkadaşı hiç mütevazi olamayacağım. Bir konu, bazı konularda insan sarrafı olduk yaşadığımız olaylar neticesinde. Vesselam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir yazı yazan kişinin hile olmama olasılığı yok. Resmen demişsin ki hilem ile legit oynamazsam ban yer miyim? Hiç kimse bana savunmasın da bu arkadaşı hiç mütevazi olamayacağım. Bir konu, bazı konularda insan sarrafı olduk yaşadığımız olaylar neticesinde. Vesselam.

Evet sizde demek ki o CSGO'da ki "Aha hile hile kesin hile" diyenlerdensiniz. İyi günler.

Geri
Yukarı