CS:GO'da heyecanlanıyorum

Erdem 2.
Şaka şaka, bu arkadaş ta her şeyi takıyor da. Hocam, takma kimseyi, o hissi bilirim, hiç düşünme bile.

Heyecan yaptığın durumun üstüne ne kadar çok gidersen o kadar azalır.Beyin o durumdan kaçman için çok bahane üretir ama kaçmaman gerekir.
Gece yattığında veya boşken o durumu hayal edebilirsin sanki o anı yaşıyormuş gibi buda tecrübe ni arttırır heyecanı azaltır.
İlaç kullanabilirsin senin durumunda mutlaka yapmalısın bence.Bu beyinde üretilen bir maddenin fazla olması ile ilgili 1-2 sene sürer ama faydası çok oluyor tüm hayatını olumlu etkiler psikologa başvurman en iyisi.

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama bu sorun genellikle ergenlik zamanlarında oluyor ve baskıcı, her hareketini eleştiren, her şeyine karışan ebeveynler veya büyük kardeşleri tarafından oluyor. Yaptığım her şey başkası tarafından izleniyor. Yapacağım bir yanlışta eleştiri veya hakaret ile karşılaşacağım düşüncesi çok farketmese de insanın zihninde yer ediniyor. Öncelikle kendine güven. Kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsin. Kendin ol. Herkes hata yapar. Herkes bir değil ve kimse dört dörtlük değil. Ayrıca takım arkadaşların hata yapmasaydı da ölmeseydi o round değil mi? ;) Biraz büyüyünce bu sorunu tamamen atacağına inanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı