CS:GO'da Hile Açan Kişiyi Raporlar Mısınız?

Merhaba hocam iyi forumlar. Kayıttan da belli olduğu üzere zaten bariz bir şekilde hile kullanıyor, ben de rapor ettim.
Şunu da unutmayın bir daha karşınıza hile geldiği zaman rakip hangi hileyi kullanıyorsa ona göre rapor edin. Yani rapor kısmından 3'üne de basmayın.
Tabiki her hâlükârda banlanacak ama maçınıza sürekli hile gelirse gereksiz ve fazla raporlar güven faktörünüzü düşürmesin :)

Son düzenleme:
bind shift "+speed; r_cleardecals" yazarsanız eğer konsola her "Shift" yani yürüme tuşuna bastıpınızda haritadki mermi izleri, kan izleri felan kaybolur. Aynı şeyi silah inceleme tuşuna göre de yapabilirsiniz. Ama karışıklık çıkar mı orasını bilemicem. Daha bilgili birisi yardımcı olabilir eğer yeni konu açarsanız.

bind shift "+speed; r_cleardecals" yazarsanız eğer konsola her "Shift" yani yürüme tuşuna bastıpınızda haritadki mermi izleri, kan izleri felan kaybolur. Aynı şeyi silah inceleme tuşuna göre de yapabilirsiniz. Ama karışıklık çıkar mı orasını bilemicem. Daha bilgili birisi yardımcı olabilir eğer yeni konu açarsanız.
Ben silah inceleme tuşuna almak istiyorum.

Şu hileler bi bana denk gelmiyor sanırım. LEM eloda oynuyorum ve çok nadir hileyle karşılaşıyorum. Güven faktörünüzü yüksek tutmaya özen gösterin.
Güven faktörüm zaten en üst düzeyde. En son senın yazdığını Steam tartışmalar kısmında birisi daha söylemişti. Oyuna girip test ettikl. Benimk, herifikinden de yüksek çıktı "Bye" deyip çıktı adam.

Güven faktörüm zaten en üst düzeyde. En son senın yazdığını Steam tartışmalar kısmında birisi daha söylemişti. Oyuna girip test ettikl. Benimk, herifikinden de yüksek çıktı "Bye" deyip çıktı adam.

Sizin güven faktörünüzün yüksek çıktığı kanısına nasıl vardınız ? Nasıl test ettiniz ?

Geri
Yukarı