CS:GO'da hile açıp videoya alan kanal

Alicuts'ın hilesini kullanıyorum 2 aydır ban yemedim kanka. VAC ban gibi bir durum yok zaten. Ama bu YouTuber fake seçkin ile milleti kandırıyor. Hileyi övdüğüm falan yok bu arada ban yemeyeyim de.
Valve her zaman doğrudan ban atmayabiliyor. Sıradaki ban dalgasında, eğer oyuna veri yazarak çalışan bir hile kullanıyorsanız yasaklama alacaksınız. Bundan 100% eminim.

Overwatch'a düşersen yersin VAC banı bypasslamak zor değil.

O VAC ban olmuyor hocam. Önce Overwatch yersin sonra VAC bana dönüşür. Hileyle alakalı değil senin oynayışınla alakalıdır.

Valve her zaman doğrudan ban atmayabiliyor. Sıradaki ban dalgasında, eğer oyuna veri yazarak çalışan bir hile kullanıyorsanız yasaklama alacaksınız. Bundan 100% eminim.

2 yıldır başka hile kullanıyordum zam geldiği için değiştirdim. Valve hilecileri bilerek banlamıyor diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hile açmışsan demek ki eziksin abi hile açmak "O kadar ameliyata rağmen hala kolum yok, oynayamıyorum." demek. Hani bi 2 kere açar hevesini alırsın ama yaptığı cidden bebekçe.

Hiç bir oyunda hile açmadım ve açmayacağım şu dönemde GTAVi bile hilesiz oynuyorum siz düşünün. Bu tarz insanlar kendilerine saygısı olmayan insanlar. Tek eğlenceleri başka insanların oyun zevkinin içine etmek

Aslında cok basit çözümü var hile olayının Online oyunlarda hile açanlar direk donanım olarak Steam'den banlasalar bak bakayım bir daha kimse hile kullanıyor mu bir de forumda utanmadan ben kullanıyorum yazıyorsunuz ya hayret ediyorum hiç mi yüzünüz yok bu ne rahatlık singleplayer oyunlarda istediğini yap ona lafım yok da şu Online'da hile kullananların hayati düze çıkmasın.

Kanalın ismi alicuts. Bu insan evladı CS'de hile açıp bunu hiç utanmadan söylüyor. Argümanı ise kendi kişisel zevki içinmiş. Kendi zevki için birçok oyuncunun zevkini emen biri bu. Açtığı hile hala fark edilmemiş ama en garibi ise adam kendisi hile açtığını belgeliyor buna rağmen ban almıyor. Cidden garip. Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Ali abim

Sahte seçkin ile çekiyorlar videoları seçkin hesap diye insanları kandırıyorlar. Yüzlerini saklama sebepleride korktukları için. Bir de insanların bilgisayarını kullanarak mining yapıyorlar.

Kanka zaten yüzlerini açmasa dava yerler the cihan ı bilmem etmem adam hile yazıp satıyormuş video da çekiyormuş hile olduğunu takipçileri biliyor zaten mining yapıldığını ne zaman gördün merak ediyorum.

Sahte seçkin ile çekiyorlar videoları seçkin hesap diye insanları kandırıyorlar. Yüzlerini saklama sebepleride korktukları için. Bir de insanların bilgisayarını kullanarak mining yapıyorlar.
mining olayı yok, benim bildiğim bu tür youtuberlar zaten berbat bir eloda çekiyorlar videoları o eloda olup karşıma gelse sinir olmam eğlenmeye çalışırım

Geri
Yukarı