CS:GO'da hile gelmemesi için ne yapılmalı?

Çoğu arkadaş Prime sistemine takılmış karşı takımdaki oyuncunun hile kullandığına dair kanıtın var mı?
Evet hilecilerin varlığını kabul ediyorum ancak çoğu arkadaş öldüğünde hemen hile damgasını yapıştırıyor.
Eğer sende onlardan biri değilsen aim çalışmanı ve focus olmanı tavsiye ederim.

İstersen 2k saat olsun. Cs go da hertürlü hile geliyo sana. İlla oynamak istiyosan faceit,esea gibi serverlarda hilesiz oynayabilirsin.
Ama minimuma indirilebilir. Steam seviyesi bile güven faktörüne etki ediyor.

Örn: Geçen hafta 10 el attım hesapta prime yok ama güven faktörü için bildiğim tüm işlemleri yaptım, silver 2 de 10 elde (rekabetçi) 2 hile geldi ikisi de aynı oyunda idi.

Çoğu arkadaş Prime sistemine takılmış karşı takımdaki oyuncunun hile kullandığına dair kanıtın var mı?
Evet hilecilerin varlığını kabul ediyorum ancak çoğu arkadaş öldüğünde hemen hile damgasını yapıştırıyor.
Eğer sende onlardan biri değilsen aim çalışmanı ve focus olmanı tavsiye ederim.

Yok bildiğin duvarın arkasından, zıplayarak ve görerek öldürüyorlar zaten gerçek oyuncu ile hileci arsını olduğunu kendin rahatça bilebiliyorsun.

1-2 aydır farkettiğim bir durum var; eğer karşıda hile varsa kendi takımındada vardır, %80 böyle oluyor artık eşleştirmeler. Valve yeni birşeyler deniyor:D

Geri
Yukarı