CS:GO'da hile yapmak suç mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dayım wallhackten 6 yıl yedi sonra hilecilerden nefret eden bir esporcu tarafından şişlendi.

Kanka senin işin yaş.
Oyunlarda hack açmak bilisim tekniği kanunlarinin 31.maddesine göre 6 yildan müebbete kadar gidiyor.

Merhabalar. Zamanında aptallık edip hile kullanmıştım ve ban yedim haliyle. Bu bir suç mu yani hapis para cezası vs?

7 iş günü içinde dava açılıyor eve bir kağıt veya kargocu gelirse kapıyı açmayın cezayı kabul etmiyorum deyin Valve'da dayım var halledeceğim deyin.

1 yıldan 3 yıla kadar cezası var. Ama tutuklama talep edileceğini sanmıyorum. Tutuksuz yargılanıp hükmün geri bırakılacağını söyleyebilirim.

Kardeşim hiçbir sorun olmaz merak etme en fazla hesabın VAC yer. Herkes hayatında en az bir kere hile açmıştır CS:GO'da :D

Herkes? İlk sürümü bile oynamış biri olarak 17 yıldır hile açmadım. Bence hile açan kesin... 😁

Oyunda niye hile açılır ki adam akıllı oyna işte

Evet kardeşim suç ben hile açtım hapisten yazıyorum şu an şaka bir yanı hapis olayı yok ama açmak adamlık değildir duyduğuma göre Çin de varmış ama cin hükumeti hileye karşı hassas galiba.
Hile kullanmak değil, gizli bir biçimde paralı hile yazılımı geliştirmek yasak. "Hile kullanmak yasak" lafı Instagram bilgi sayfalarınca uydurulmuş bir yalan. GTA Online oynayanlar iyi bilir 🤣.

Merhabalar. Zamanında aptallık edip hile kullanmıştım ve ban yedim haliyle. Bu bir suç mu yani hapis para cezası vs.?
Evet. Arkadaşım hile açmıştı ve bi abi gelip "Seni Dava Edicem" demişti. Haftaya 2. duruşma var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı