CS:GO'da hileci bilgilerimi soyledi

AhmetBey26

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
CS:GO ben maça girmiştim. Dust 2 mapi geldi tabii. Ben keleşim hile gelmesi normal. Sonra ilk el revolver ile ace attı, sonra 2. round döne döne vurmaya başladı. Sonra bende reported dedim sonra adam bir anda kredi kartındaki bütün paraları söyledi. Sonra bende hemen Steam'den sildirtim. Sizce nasıl öğrenmiş olabilir ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek inandırıcı gelmiyor, kredi kartına erişimi olup seni trolleyen bir arkadaşın olması dışında pek de mümkün değil. Senin kredi kartını ele geçirmiş bir dolandırıcı Steam hesabını oradan öğrenemez.
Oyunda gördüğün rastgele, ezik bir hilecininde senin kredi kartını ele geçirmiş olması hiç olası değil. Eğer öyle bir durum olsa bile senin kredi kartını ele geçirdiği kişi olduğunu anlaması imkansız.

Pek inandırıcı gelmiyor, kredi kartına erişimi olup seni trolleyen bir arkadaşın olması dışında pek de mümkün değil. Senin kredi kartını ele geçirmiş bir dolandırıcı Steam hesabını oradan öğrenemez.
Oyunda gördüğün rastgele, ezik bir hilecininde senin kredi kartını ele geçirmiş olması hiç olası değil. Eğer öyle bir durum olsa bile senin kredi kartını ele geçirdiği kişi olduğunu anlaması imkansız.

yok eminim rus fakat Hesabı kapandı

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı