CS:GO'da hileyi nasıl temizleyebilirim?

Öncelikle selamın aleyküm abiler kardeşler, dün CS:GO'da gelen maçlarda herkesin wallhack açması nedeniyle çok sinirlendim ve bir wallhack hilesi kullandım. Oynaması gayet zevkliydi fakat şu an emek harcadığım bir hesapta VAC ban yemek istemiyorum. Bu sebeple hileyi olabildiğince silmeye çalıştım. Userdata sildim, temp & prefetch sildim, oyun dosyaları bütünlüğü doğruladım. Başka yapabileceğim bir şey var mıdır
1; Windows + r / %temp% / temp / prefetch / temizleyin ardından.
2; Windwos'a Malwarebytes indir taratın silinir 3. part yazılımdan dolayı.

1; Windows + r / %temp% / temp / prefetch / temizleyin ardından.
2; Windwos'a Malwarebytes indir taratın silinir 3. part yazılımdan dolayı.

Hocam konuyu hortlatmana gerek yoktu. Ayrıca bu yapılanlar VAC yasağından kaçmayı tabii ki de engellemez. İsterse bilgisayara format atsın. Hileyi bir kere bile kullandığın anda hesabın gitti. VAC hileyi bir süre sonra tespit ettiği an VAC banı yer. Bundan kaçış yok. Sadece hiçbir hile kullanmadığın zaman ban yemeyeceğinden emin olabilirsin.

Hocam konuyu hortlatmana gerek yoktu. Ayrıca bu yapılanlar VAC yasağından kaçmayı tabii ki de engellemez. İsterse bilgisayara format atsın. Hileyi bir kere bile kullandığın anda hesabın gitti. VAC hileyi bir süre sonra tespit ettiği an VAC banı yer. Bundan kaçış yok. Sadece hiçbir hile kullanmadığın zaman ban yemeyeceğinden emin olabilirsin.
Hocam ben zaten nasıl ban yemessin demedim o hesabın ban yediğinde başka hesapla girince oda ban yemesin diye dedim lütfen bilmediğiniz konulara bilmediğiniz insanlar hakkında yorum yapmayın

Hocam ben zaten nasıl ban yemessin demedim o hesabın ban yediğinde başka hesapla girince oda ban yemesin diye dedim lütfen bilmediğiniz konulara bilmediğiniz insanlar hakkında yorum yapmayın
Başka hesaplarda ban yenmemesi için ne yapılması gerektiğini ben de biliyorum. Bilmediğim konu falan değil, gayet iyi biliyorum. Konu sahibi başka hesapta nasıl ban yenmeyeceğini sormamış. Yanlış okumuşsun. Konu sahibi hilenin kalıntılarını silince hile yaptığı hesabın ban yemeyeceğini sanıyor. Çok yanlış anlamışsın konuyu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı