CS:GO'da ısındıktan sonra Valorant oynamak

Yok o pusmuş. Bu operatör ile beklemiş. Oynadığınız modlarda bunların yapılamayacağına dair herhangi bir yasak var da biz mi bilmiyoruz? Adam belki baktığı yerden gelecek adamlara karşı operatör ile alıştırma yapıyor veya ayak sesini duyduğu adama karşı pozisyon almak için pratik yapıyor?​

Yok o pusmuş. Bu operatör ile beklemiş. Oynadığınız modlarda bunların yapılamayacağına dair herhangi bir yasak var da biz mi bilmiyoruz? Adam belki baktığı yerden gelecek adamlara karşı operatör ile alıştırma yapıyor veya ayak sesini duyduğu adama karşı pozisyon almak için pratik yapıyor?​
FFA DM oynuyorsun herkes tek herkes pusarak, ses kasıp cross koyup bekleyerek ya da shift basarak oynuyor. Buraya ısınmak için giriyorsun rekabetçi oynar gibi oynamanın anlamı yok. O dediğin pratikleri yapmak istiyorsa derecesiz oynasın. CS:GO'da sürekli oynadığım FFA serverda admin pusarak oynayanlara ban atıyor. Bunları yapanlar sırf kill almak için yapıyor. Bende pusarak oynasam, ses kasıp rakibi cross koyup beklesem bende 40 kil alıp 1. olurum.

FFA DM oynuyorsun herkes tek herkes pusarak, ses kasıp cross koyup bekleyerek ya da shift basarak oynuyor. Buraya ısınmak için giriyorsun rekabetçi oynar gibi oynamanın anlamı yok. O dediğin pratikleri yapmak istiyorsa derecesiz oynasın. CS:GO'da sürekli oynadığım FFA serverda admin pusarak oynayanlara ban atıyor. Bunları yapanlar sırf kill almak için yapıyor. Bende pusarak oynasam, ses kasıp rakibi cross koyup beklesem bende 40 kil alıp 1. olurum.
Oynadığınız serverlarda adminin böyle bir ban atıyor olması oyunun resmi serverlarında da bu kuralın geçerli olacağı anlamına gelmiyor. Eğer o serverdan memnunsanız sürekli oradan oynayabilirsiniz. Keza siz de pusarak veya cross koyarak oynayabilirsiniz. Sizi bu yönde engelleyecek hiçbir engel yok.​

Oynadığınız serverlarda adminin böyle bir ban atıyor olması oyunun resmi serverlarında da bu kuralın geçerli olacağı anlamına gelmiyor. Eğer o serverdan memnunsanız sürekli oradan oynayabilirsiniz. Keza siz de pusarak veya cross koyarak oynayabilirsiniz. Sizi bu yönde engelleyecek hiçbir engel yok.​
Yıkık ve noob gibi oynamayı tercih etmiyorum. Ban olayını sadece örnek olarak verdim Valorant'ta da olsun demedim.

Hocam Valorant bunu ödüllendiren bir oyun sevmiyorsanız CS oynamalısınız çünkü oyunun doğası gereği pusmak ödüllendiriliyor.

CS'den farklı olarak karakterlerin yetenekleri de çok etkili dereceli girdiğinizde rush b taktiği ile dalamıyorsunuz bile.Örneğin Sage aldığınızda en azından bir yolu duvarla kapatabiliyorsunuz,yada Reyna sizi kör ediyor saldıramıyorsunuz.Silah sekmesi aşağı yukarı CS'ye benzese de eliniz CS'ye alışmışsa çok zor oynuyorsunuz.Valorant'ta uzakta mermiler daha fazla dağılıyormuş gibi geliyor ,en azından spray atarken öyle geliyor.

Valonrant'ta dereceli girmeden önce 5 kez dm atıyorum oynarken sinir krizleri geçirmemek elde değil. Adam ayak sesimi duyuyor cross koyup bekliyor hemen hemen oynayanların yarısı böyle ya da ayak sesi duyduğunda Shift basmaya başlıyor. Odin alanlar bile var. Pusarak oynayanları söylemiyorum bile. Adam almış operatörü ya Window'da ya Haeven'da ya da mid keserek oynuyor. Operatör almasına bir şey demiyorum alsın da bunu yapma en azından dm oynuyorsun sonuçta rekebetçi oynar gibi oynamanın anlamı yok. Isınmak için giriyorsun Dm'ye tak kulaklığını arka planda aç müziğini ısındır elini triplere girmenin anlamı yok. CS:GO'da da ses kasarak oynayanlar var ama en azında ses duyduğunda cross koyup bekleyenler çok az ve Shift basarak oynayanlara çok nadir rastladım Valorant kadar değil. Sadece CS:GO'da dm atsam Valorant'a faydası olur mu? Yoksa sinir krizleri eşliğinde Valorant'ta dm oynamaya devam mı etmeliyim?
CS:GO'da ısınıp valoranta girince daha iyi oynuyorum. Sizde ne olur bilmem, deneyip görün.
Yasaklansın dememiş? Rahatsız oluyorum demiş.

Geri
Yukarı