CS:GO'da işlemci mi daha önemli ekran kartı mı?

Cidden harikasınız. Bilgilendirme için çok çok teşekkür ediyorum. İlk videoda adam en yüksek grafikte o değerleri alıyor. Ben 1024 ve düşük ayarlarda oynuyorum oyunu. Galiba dahada artabilir fps'im. Birde düzeltme yapayım İşlemcim i5 4440s ama i5 4460 ile arasında pek fark yokmuş diye duydum. Aynı gibilermiş. Benim istediğim düşük ayarlarda, 1024 çözünürlükte 150 200 fps almak. Size bir sorum daha olacak efendim. Ben forza 4 ve gta 5'te oynayacağım. Bu oyunlarıda oynatacaktır değil mi?

Ne demek, ben teşekkür ederim. Forum bilmeyip de konuşanlarla dolu RX570 alırsanız, oGTA 5'i en yüksek ayarlarda kasmadan oynarsınız ama Forza Horizon hakkında hiçbir bilgim yok.

Ne demek, ben teşekkür ederim. Forum bilmeyip de konuşanlarla dolu RX570 alırsanız, oGTA 5'i en yüksek ayarlarda kasmadan oynarsınız ama Forza Horizon hakkında hiçbir bilgim yok.
CSGO'yu da söylediğim ayarlarda 150-200 fps ile oynarım o zaman

CS:GO için GPU'da CPU'da iyi olmalı. Biri kötü diğeri iyi olmamalı. Ama CS:GO CPU'ya diğer oyunlardan daha fazla yüklenir.

Hortlatmış olacağım ama umrumda değil. Arkadaş sizin akıl mantıkla uzaktan yakından alakası olmayan yorumunuzu yerle bir etmiş.Hayatımda gördüğüm en saçma yorumu yapmışsınız. O zaman ekran kartı kullanmayalım sadece iyi bir işlemci ve onun dahili grafik birimiyle CS:GO oynayalım 30 40 FPS yukarısı çıkmaz tahminimce.Gidin biraz öğrenin de sonra böyle atarlı giderli yorum yapın

Evet CS:GO işlemci dayalı bir oyun ama GPU kötü oldugunda CPU sadece iyise hiçbir şekilde etkisi olmaz sadece "CPU" kullanımının her ikisininde iyi olması lazım ayrıca overclok yapılarak ekran kartı ve işlemciye tabii ki daha yüksek FPS alınabilir işlemciye overclock yapılması ile birlikte FPS daha da artacaktır ama +50 +60 FPS gibi bir şey beklemekte saçmalık olur varsayalım 3.3 Turbo frekanssa bunu 3.6 yaparsınız ortalama +30 FPS arttı diyelim +60 +50 FPS beklemek mantıksız olur.

Çok güzel yazmışım, ellerime sağlık.

Fazla artmayabilir çünkü CS:GO işlemci ağırlıklı bir oyundur işlemcini yükseltmeni öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…