CS:GO'da iyi oynandığı için raporlanma

OLİTA HAYDAR

Kilopat
Makaleler
3
Yer
DOĞU ROMA IMPARATORLUĞU
Bilgisayarımda hile, virüs, .cfg vb. şeyler olmadığı halde çok güzel CS:GO oynuyorum. Full rekabetçi giriyorum ama karşı takımdan birisi çıkıp bana hack diyor. Nova 1'dim Silver'a düştüm. Bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Madem anlattığın gibisin neden dank düştün? Karşındaki rakip istediği kadar sana hile desin, kullanmadığın sürece VAC ban yemezsin.

Rahat olun herhangi bir şey olmaz. CS:GO oynamayı beceremeyince ağlayan insan çok oluyor. Bu arada rütbe düşmek raporlamadan kaynaklı değil. Oynanışa bağlı olarak rütbe veriyor.
Rapor sistemi önce 5-10 overwatch kullanıcısına izletiliyor.
Ondan sonra hile oylaması yüksek kişi Valve yetkilileri bakıyor. Ona göre VAC ban atıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim de bu konuda sıkıntılarım var. Rankım Supreme ve çok report yediğimden güven faktörüm düşükmüş sürekli uyarı veriyor lobilerde. Ama hile değilsen benim gibi report yesen de ban yemezsin. Bu arada CFG hile olarak geçmez, ayar dosyasıdır.

Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Seni hile olarak düşünüp raporlayabilirler ama bir şey olmaz.

Acaba rekabetçi maçının birinde takım arkadaşının biri hile miydi? O yüzden rütben sıfırlanmış olabilir. Sonrasında sen 1-2 maç atınca seni gümüş ligine yerleştirmiştir.

Övünmek gibi olmasın banada çok hile diyorlardı, şu komutu yaz keyfine bak.
cl_mute_enemy_team 1
(Bu komut karşı takımdakileri susturur. "1" değerini "0" yaparak düzeltebilirsiniz.)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı