CS:GO'da kaç yenilgi ile rütbe düşülür?

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün arka arkaya 7 Win alıp Silver Elite Master'dan Nova 1'e yükseldim, Nova'ya çıkınca Nova 4 ve keleşler ile 2 maça girdim ikisinde de 23-26 vurdum ama ikisini de kaybettik, bir sonraki maçta yenilsem rank düşer mi?

Rank sistemi kazanma ile değil senin oynayışın ile değişiyor diye biliyorum. Ama kazanmalar da etkiliyordur.

Kendinden yüksek ranklılar ile girdiğin maç lose bile olsa elo puanını az düşürür, çünkü elo ortalaması yükselir. Artı ondan önce üst üste aldığın 7 Win'in de etkisi büyük. Bence rank düşmezsin hocam.

Rank sistemi kazanma ile değil senin oynayışın ile değişiyor diye biliyorum. Ama kazanmalar da etkiliyordur.

Konudan bağımsız söylüyorum. Ben mm oynamanı tavsiye etmiyorum ilkel sistem yüzünden. FACEIT gibi şeyler kullanman daha sağlıklı olur.

Hocam sağ olun hiç düşmek istemiyorum, bayağı bir maç atttım bugün zaten. Takım arkadaşlarına vs hiç sıkmadım kill asist yüksek zaten bir de maçları da çok az farkla kaybettik 16-14 yenildik birinde mesela. Düşmem galiba, bir de mmde ne kadar Prime ve madalya vs olsa da hile geliyor ya legit oynuyor ya da tak tak indiriyor. FACEIT geçmeyi düşünüyoruz arkadaşlarla ama rank daha çok düşük keleş veya çift keleş olursam geçerim.

Hocam sağ olun hiç düşmek istemiyorum, bayağı bir maç atttım bugün zaten. Takım arkadaşlarına vs hiç sıkmadım kill asist yüksek zaten bir de maçları da çok az farkla kaybettik 16-14 yenildik birinde mesela. Düşmem galiba, bir de mmde ne kadar Prime ve madalya vs olsa da hile geliyor ya legit oynuyor ya da tak tak indiriyor. FACEIT geçmeyi düşünüyoruz arkadaşlarla ama rank daha çok düşük keleş veya çift keleş olursam geçerim.
Faceit'e geçmeniz iyi olur. Zaten 3 kişi girseniz kalan 2 kişi genelde sakat oluyor. Silver'den çıkmak çok zor.😔

Yeni konular

Geri
Yukarı