CS:GO'da karşıma hile gelmiyor

2-3 ay sonra Nova rank'a gelip sosyal medya hesaplarına "E-Sporcu" ifadesi ekleyecek olan Silver kardeşimizi dinliyoruz. Evet, söz sende küçük silver dostum.
Cidden sebebini bilmiyorum, çok iyi bir şey bu yanlış anlamayım çok memnunum fakat anlamadığım şey herkesin "CS:GO'da çok hile var" ağlamaları. Rankım rekabetçide Silver 2, yoldaşta Silver 3. 20 maçtan hiçbirinde hile gelmedi. Seviyem ise 22. anlamadım sebebini bilen varsa yazabilir mi? (Dediğim gibi kötü bir şey değil meraktan soruyorum.)

Rankım rekabetçide silver 2 dediğin kısımdan sonra gülme tuttu. Okuyamadım devamını. Seni güzide usta muhafız ve üzeri oyuncuların maçlarını izlemeye davet ediyorum. Çeşit çeşit hileci görürsün. Son birkaç aydır gözüken manzara 2016 yılından bu yana gördüğüm en yoğun hileci varlığıdır. Zaten oyuncu sayısı olarak balon bir büyüklüğe sahip. (Oyunun ücretsize dönmesi, pandemide insanların eve tıkılması şişirdi.) İçten içe çürüyor oyun millet inanmıyor. Yakında MM komple ölecek ve Face-it vb. irili ufaklı topluluk sunucuları kalacak. LE/LEM seviyesine çıktığımda kanserojen dozu acayip artıyor. Bunalıma sokuyor oyun. Son iki haftada yalnızca spinbot olarak 5 maç gitti. Güven faktörü yüksek ve tabiki seçkin hesap olmasına rağmen böyle. VAC kevgir oldu.

Son söz: Silver veya Nova oyuncusu karşıma hile geliyor diye ağlıyorsa %99 kolsuz ve aptaldır. Hile kullanan ya çok geçmeden banlanır ya da çoktan usta muhafız seviyesini bulmuş geçmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı