CS:GO'da kasa düşürmenin limiti var mı?

@Mantartabanca , @MutluLimon sunucu arama buradaki sunucuları kullanıyorum, afk bıraktığım ve dün 70₺lik kasa düşürdüğüm sunucu FpsNetwork#3

O zaman neden kick atmadılar bana direk? Şans işi o.
Sunucudan kaynaklı olabilir hocam, girdiğim çoğu sunucuda o komutlara kick atıldığı için genel sandım. Özür diliyorum yanlış bilgi için.

@Mantartabanca , @MutluLimon sunucu arama buradaki sunucuları kullanıyorum, afk bıraktığım ve dün 70₺lik kasa düşürdüğüm sunucu FpsNetwork#3

Sunucudan kaynaklı olabilir hocam, girdiğim çoğu sunucuda o komutlara kick atıldığı için genel sandım. Özür diliyorum yanlış bilgi için.
Ben resmi sunucularda takılıyorum. Nadir düştüm oyundan. O da internet dalgalanmasından kaynaklı. Özür dilenecek bir şey değil. Oyunun orijinal kodu olduğı için anca topluluk sunucularında kısıtlama getirirler. Afk bırakarak kasa düşürülen sunucularda da bu koda kick atmazlar.

Ben resmi sunucularda takılıyorum. Nadir düştüm oyundan. O da internet dalgalanmasından kaynaklı. Özür dilenecek bir şey değil. Oyunun orijinal kodu olduğı için anca topluluk sunucularında kısıtlama getirirler. AFK bırakarak kasa düşürülen sunucularda da bu koda kick atmazlar.

Şu an denedim yine kick yedim 🫠, benim kullandığım sunucudan kaynaklıdır o zaman.

Geri
Yukarı