CS:GO'da Kasa mı açılır? Pazardan mı alınır?

tkankan

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Apple MacBook Pro M2 2022 13.3" 8G 256GB
Evet arkadaslar sizce oyundan kasa mı açmalıyım yoksa topluluk pazarından envanter mi dizmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa için anahtar lazım. Anahtar fiyatı da 9 TL. Eğer kasa içinden 9 TL'yi geçmeyen bir item çıkarsa bi nevi batarsın. Bence pazardan bu fiyatlara bakabilirsin.
Başka siteler de mevcut. Burada isim vererek reklam yapmak doğru olmaz. Fakat o tarz siteler genelde kumar gibidir. Şans yanındaysa çıkarsın, yanında değilse batarsın.

Şansınıza güveniyorsanız kasa açarsınız. Fakat izlediğim kadarıyla öyle bir veya iki kasayla olacak iş değil. Adamlar çok fazla aldığı halde güzel bir şey çıkmayabiliyor.
Şansım yok veya ben hiç riske girmeyeyim diyorsanız pazar çok daha iyi bir karar olur.

Teşekkür ediyorum hepinize. Ben de pazardan almayı düşünüyorum ama tek kasayla bıcak cikaran da var ard arda 5 tane cıkaran da insanın aklini biraz kurcaliyor diyebilirim

Yani olmaz değil olur da çok düşük bir ihtimal. Yani bu işte zarar etme ihtimali çok daha yüksek. Denemek size kalmış. Bazen risk almak gerekir. :D

Açmamalısın, almamalısın... Piksellere para harcama. "Skin" kelimesinin telaffuzu bile falsolu. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı