CS:GO'da kasanın güzel olma olasılığı nedir?

Sans isi. Aktif havuz da 5 kasa (Devrim, Rüyalar ve Kabuslar, Yilan, Yilan Isirigi, Parcalanmis kasasi) var. Bu kasalarin düsme ihtimali %99. Geriye kalan kasalar %1 sansla düsüyor.

Son düzenleme:
Bravo kasası gibi uçuk bir şey düşürmediğiniz sürece çoğu kasa genel olarak düşen kasalar zaten. Rüyalar ve Kabuslar kasası ve Devrim kasası şu an pazar'da en pahalı olan, aktif düşen kasalardan ikisi. Yılan ve Yılan Isırığı kasası gibi kasalar ise biraz daha ucuz. Son 3 haftada iki tane Rüyalar ve Kabuslar, bir tane de Yılan Isırığı kasası düşürdüm. Şans işi.

Size gelebilecek en kötü kasa yılan ısırığı kasası en iyisi ise bravo.

Yılan ısırığı kasası içinde 4 tane daha kasanın bulunduğu %99 ihtimalle çıkan kasalar.

Bravo kasası ise %1

O %1'lik şans da genellikle rekabetçide vuruyor sanırım. Ölüm maçında daha adamakıllı kasa düşüren görmedim, düşüren varsa da bilmiyorum. Kendim de birçok sefer ölüm oyununda denedim ve hep aynı kasalar düşüyordu fakat rekabetçiye bir girdim ve doğrudan 200-250 TL arasında bir kasa düşürmüştüm.

O %1'lik şans da genellikle rekabetçide vuruyor sanırım. Ölüm maçında daha adamakıllı kasa düşüren görmedim, düşüren varsa da bilmiyorum. Kendim de birçok sefer ölüm oyununda denedim ve hep aynı kasalar düşüyordu fakat rekabetçiye bir girdim ve doğrudan 200-250 TL arasında bir kasa düşürmüştüm.
1 ay önce silah yarisinda spektrum düsürmüstüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı