CS:GO'da kendilerine hiç hile gelmeyen kitle

Hile arada geliyor ya ama seçkin pahalı legit oynuyorlar, fazla zorlamıyorlar kazanmak için. Novadan çıkmana yardım edelim. Birde öyle dene gelecek mi hile.

Ben mac esnasında diyorum okuma yazman yok mu senin?
Maç esnasında hile tespiti inanılmaz az olan bişey ayrıca olsa bile adam ban yedikten sonra maçı kaybetmiyorsun diyorum arkadaşım beynin yok mu senin ?
200-300 saatle Happy gibi one tap atıyorlar diyorum anlamıyor musun sen? Hadi smurf olabilir de bu kadar smurf oldugu hangi oyunda görülmüs.
Oyun 2020 civarında bedava olduğunda herkes deli gibi hesap aldı o yüzden evet herkes smurf olabilir.
Daha kendini ifade edemiyorsun, cümlelerini ben düzeltiyorum. A2 Türkçen ile kendini ifade etmeye calısıyorsun edemiyorsun, okuduklarımı da anlamıyorsun.
Yani senin yazılarına beynimin yarisini kullanarak yazıyorum yetiyor hocam daha fazla uzatma boş yapan silverlarla uğraşmak istemiyorum

Hep görüyorum "oyunum seçkin, uzun zamandır hile gelmiyor.", "hesabım seçkin, hile gelmiyor bana." gibi mesajlar görüyorum forumda. Çok merak ediyorum, acaba sizin yapıp da bizim yapmadığımız bir şey mi var da bana hile geliyor bu kadar?

Evet, hesabım seçkin. 1500 saatim var, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 5 yıllık tecrübe jetonu, sadakat rozeti gibi madalyalarım var. Steam hesabım 5 yıllık ve 27 level bir şeydi.

Ama nedense karsıma 1 yıllık hesabı olan, madalyası olmayan, oynanış saati henüz 3 basamaklı sayılara erişememiş kişiler geliyor ve çok da şüpheli oynuyorlar. Bir oyunda bu kadar smurf de olamaz.

Tek basıma MG2'ye çıkmıştım daha öncesinde. Arkadaşlarımla oynaya oynaya Nova 2'ye düştüm, şu an Nova'dan cıkamıyorum.

Seçkin hesabım olmamasına eğlencesine oynamama rağmen hileyle 230 saatim boyunca karşılaşmadım. Bence artık hile kullananlar bile aynı sinir edici tepkileri almaktan sıkılmaya başlamıştır. :D

Sanırım en son 2021'de aim ve Mevlana hileleri gördüm. Uzun zamandır karşılaşıyorum. Tankım bile yok sadece basit eğlence oynarım. Hesap seçkin.

Hep görüyorum "oyunum seçkin, uzun zamandır hile gelmiyor.", "hesabım seçkin, hile gelmiyor bana." gibi mesajlar görüyorum forumda. Çok merak ediyorum, acaba sizin yapıp da bizim yapmadığımız bir şey mi var da bana hile geliyor bu kadar?

Evet, hesabım seçkin. 1500 saatim var, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 5 yıllık tecrübe jetonu, sadakat rozeti gibi madalyalarım var. Steam hesabım 5 yıllık ve 27 level bir şeydi.

Ama nedense karsıma 1 yıllık hesabı olan, madalyası olmayan, oynanış saati henüz 3 basamaklı sayılara erişememiş kişiler geliyor ve çok da şüpheli oynuyorlar. Bir oyunda bu kadar smurf de olamaz.

Tek basıma MG2'ye çıkmıştım daha öncesinde. Arkadaşlarımla oynaya oynaya nova 2'ye düştüm, şu an Nova'dan cıkamıyorum.

Bu seçkin ile seçkin olmayanları ayırdıklarından beri karşılaşmıyorum hilelerle ama eğer sendeki problem devam ediyorsa FACEIT gibi alternatif platformlarda oynayabilirsin.

Tek basıma MG2'ye çıkmıştım daha öncesinde. Arkadaşlarımla oynaya oynaya nova 2'ye düştüm, şu an Nova'dan cıkamıyorum.

Güven faktörüne bağlı değişir.

Size hiç gelmemesi normal çünkü hepsi benim oyunumda geziyor.

Eskiden mevlana filan geliyordu artık gelmiyorlar zaten onun dışındakilerin hile olup olmadığını anlaman zor. Ben elomda 30'dan aşağı vurmuyorum her oyun report yiyorum, Steam profilim report atıp küfür edenlerle dolu hoşuma gittiği için yorumları silmiyorum.

son 3 yorum 44 vurduğum maçtan bence siz çok fazla hile geliyor diye ağlıyorsunuz diye düşünüyorum
Asıl sorun bu sen vurdukça adamlar inadına başında yoksa bile sonradan açıyorlar, bütün oyunlarımın ekran resmini atabilirim 30 dan aşağı kill yok ama 48 vurup kaybettiğim oyun var 40 üzeri vurup kazandığım oyunların sayısı çok nadir resmen 50 vuruyorum ama eli kolu tutmayan rakip bir anda 14-1 den 12-3 ten oyun çeviriyor vurmaya başlıyor o yüzden en güzeli 30 vur kazan modundayım rakibi tilt etmeden yoksa hile açıyorlar.

Geçenlerde Free hesap ile girdim karşımda Türk kitle vardı aşırı toxic her şeye küfür hile vs, maçın ortasında takımımdaki bir oyuncu çıktı 4vs5 oynamak zorunda kaldım ona rağmen kazanamadıklar 51 vurdum eğlenceliydi Prime almayı düşünüyorum.

image.png

Tek basıma MG2'ye çıkmıştım daha öncesinde. Arkadaşlarımla oynaya oynaya Nova 2'ye düştüm, şu an Nova'dan cıkamıyorum.
Hile galiba en son 5 ay önce geldi kickleyin dedik karşı takıma, kicklediler. Onun harici yan hesap (0 saatli) açtım, orda 2.maçımda geldi, attılar sonra gelmedi bir daha. Şans sende yok.

Hile çok nadir geliyor. Hiç hile gelmiyor değil, geliyor. Ama her maç hile geliyor diyen arkadaşlar karşı takım iyi olduğu zaman kendilerini tatmin etmek için hile damgasını yapıştırıyor. Yani eskisi gibi hile yok CS'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı