CS:GO'da koşarak vurmak mümkün mü?

Koşarak vurmanın mümkün olmaması mümkün değil zaten. Sonuçta gene de mermi sıkıyor ve illa arada şans olarak tutar. Başı CS fanları, para yatırdığı için bitmesini istemeyenler ve yeni şeylere alışmakta zorlananlar çok boş yapıyor o konuda. Koşarak vurmanın mümkün olmamasının tek yolu, koşarken sıkamamak ve bu da oyunu çok bozar. Sadece savunma oyununa çevirir.

Silaha göre değişir hocam AK-47'ya da deagle ile koşarak vurman için şans lazım ama P90 ve benzeri hafif makinelarla vurulabiliryor.

Çoğu hafif makinelı silah ve tabancalarla yakın mesafede koşarak vurmak mümkün hatta düzgün koşarsan P2000 mermileri sekmiyor bile neredeyse. USB yerine onu oynamamın sebebi de budur.

John Wick pompalısıyla koşarak/zıplayarak vuruyorum ben, B tünelde karşılaşırsak oyunu bırakma sebebin olurum.

1 vuruşa göre bir yargı yapmıyorum, sonuç olarak bu oyunda koşarak vurma var mı? Var uzatmanın manası ne tam olarak?

Valorant'taki kadar yok. Şahsi olarak iki oyunu da ayrı ayrı oynadım ve oynarım. Valorant'ı rank sisteminin kötülüğünden dolayı bıraktım sadece. Yoksa CS de koşarak vurmak Valorant'ya göre çok zor.

Valorant'ta videolarda çok görüyorum koşarak vuran, peki CS:GO'da böyle durum olabiliyor mu?

P90 bizon gibi silahlarla vurabilirsin ama ak ile zıplayarak vuramazsın eğer adamın dibinde değilsen yani Valorant'taki gibi değil Valorant'ta zıplayarak kaç HS attım sheriffle bilmiyorum o kadar çok ki

Hafif makinelı silahlarla vurabilirsin bu da zaten olması gereken. Valorant'taki gibi vandal, sheriff gibi silahlarla yani AK-47 ve deagle ile koşarak vuramazsın.

Valorant'taki kadar yok. Şahsi olarak iki oyunu da ayrı ayrı oynadım ve oynarım. Valorant'ı rank sisteminin kötülüğünden dolayı bıraktım sadece. Yoksa CS de koşarak vurmak Valorant'ya göre çok zor.

Yo değil ikisi de o konuda neredeyse aynı.

Negev'i yere doğru tut, tam adama top attığında adamın kafasına sekecek açıyla yani. Muhtemelen koştuğunda adamı vurursun. Ben negev ile oynarken koştuğumda değil de alçaktan vurduğumda headshot atıyorum.

Geri
Yukarı