CS:GO'da kullanılması gereken komutlar nelerdir?

CS:GO'da işime yarayacak kod önerisi istiyorum. Örnek vereyim el değiştirme komudu gibi mesela.

"bind "v" +Speed; r_cleardecals" mapteki bütün kan, mermi izleri, bomba izleri gibi şeyleri siler. Bazen kanlardan dolayı adam kamufle olabiliyor o gibi durumlarda bu kod çok işe yarıyor. Zaten bir zaman sonra elin alışıyor neredeyse her saniye buna basıyorsun.

fps_max 0
fps_max_menu 0
+cl_show_team_equipment
mat_queue mode 2
viewmodel_recoil 0

"-novid" komutunu başlatma seçeneklerine mutlaka yazın, maç ortasında çökme yaşarsanız daha kolay yetişirsiniz. Bunun haricinde aklıma gelenlerin hepsini arkadaşlar yazmış zaten

"bind "v" +Speed; r_cleardecals" mapteki bütün kan, mermi izleri, bomba izleri gibi şeyleri siler. Bazen kanlardan dolayı adam kamufle olabiliyor o gibi durumlarda bu kod çok işe yarıyor. Zaten bir zaman sonra elin alışıyor neredeyse her saniye buna basıyorsun.
Bunu bence shift tuşuna atmak çok daha mantıklı .

V tuşuna basmak daha kolay geliyor.
Hocam şöyle bir durum var zaten yavaş yürümek için her zaman shift tuşuna basıyoruz ayak sesi olmasın diye sürekli olarak kullandığımız bir tuş olduğu için hem ayriyeten tuşa basmaya gerek yok . Yani en azından ben öyle düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı