CS:GO'da Level'im Düşüyor!

Ölüm maçı veya basit eğlence gitmeni tavsiye ederim yoksa daha çok XP silinir ben de seçkin degilim 18 lvl lim hala her maçıma mevlana geliyor az önce rank düştüm bir de :( .Sana tavsiyem seçkin olmadan competitive girme veya yoldaş.

Aynen haklısın. Az önce abimle yoldaş girdik adam 2 Level mevlana :/ rekabetçiden de nova2'den nova1'e düşmüşüm.

Merhaba Arkadaşlar, ben İsmail. CS:GO'da Level düşmesi diye bir şey yokmuş. Ama benim Level'im bazenleri düşüyor. 2 seferdir 20 seviye oldum. Bugün yine baktım. Yine 19 2 sever 19'a düştüm, 2 sefer 20'ye çıktım. Şimdi tekrar 19! Ben 21 olup seçkin olamayacak mıyım ya!

Bunun bir çözümü falan yok mu? Araştırdım hep rütbe düşmesi falan çıkıyor, arkadaşlarıma sordum onlar da Level düşmez rank düşer diyor.
Hocam herhalde seçkin değilsiniz çünkü aynı olaylar bana da oluyordu. Girdiğiniz takımlarda yanınıza hile geliyor ve onlar ban yiyince maç siliniyor tabi aldığınız TP ler de gidiyor. Seçkin olmayan maçlarda level atlamak zor. Ben zar zor 21 seviye olmuştum.

Hocam herhalde seçkin değilsiniz çünkü aynı olaylar bana da oluyordu. Girdiğiniz takımlarda yanınıza hile geliyor ve onlar ban yiyince maç siliniyor tabi aldığınız TP ler de gidiyor. Seçkin olmayan maçlarda level atlamak zor. Ben zar zor 21 seviye olmuştum.
çok zor hocam çok zor..

Yeni konular

Geri
Yukarı