CS:GO'da Makro Yasak mı?

MrHeAdShOt

Centipat
CS:GO'da 180° dönmek için macro atamak yasak mıdır? Valve rakibe karşı üstünlük sağlıyorsa yasak demiş. 180° dönüp rakibi almam sayılır mı? Sens düşük 1.60 da 2 kere döndürmek gerekiyor. Ban riski var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dönememeniz sens'le değil mouse ile alakalı. Sensörü çok kötü ve hızlı çevirince algılamıyor. İyi bir mouse geçince çok rahat dönersiniz.
Evet konuyu unutmuştum farkettim hızlı dönünce baya kötü oluyor sanırım sizde kullandınız :D m165 mouse da denedim hızlı çevirince onda da kötü fakat 180 dönüş için daha rahat dönülüyor zaten yeni bir mouse almayı planlıyorum yardımınız için teşekkür ederim

Evet konuyu unutmuştum fark ettim hızlı dönünce bayağı kötü oluyor sanırım sizde kullandınız :D M165 mouse da denedim hızlı çevirince onda da kötü fakat 180 dönüş için daha rahat dönülüyor zaten yeni bir mouse almayı planlıyorum yardımınız için teşekkür ederim

Evet elimdeki mouse bozulunca 3 gün kadar kullandım. Yeni bir fareye geçmenizi şiddetle öneririm.

Cevabı burada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu atan kişi benim 🤣🤣🤣 youtube a kullanıcı adımı yazdığımda bu çıktı sayenizde bir günde 230 izlendi videom teşekkürler 😄😄

Geri
Yukarı