Makro ve SAM CS:GO'da VAC ban aldırır mı?

Blecade

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar makro kullanıyorum, daha seri ateş etmemi sağlıyor. Ayrıca SAM diye bir program var, başarımlarımları otomatik tamamlıyor. Bu programla başarımları almayı düşünüyorum. Bu iki nedenden dolayı ban yer miyim?

Peki makro kullanan kişi kolay belli olur mu? Ayrıca her 2 oyunumdan birinde hile geliyor. Onları değilde beni banlarlarsa komik olur.

Ha birde şunu da belirteyim, normalde o seri ateşi kendi elimle de yapabiliyordum. Aynı hızda oluyor zaten. Fakat parmağımdaki eklem sorunu nedeniyle artık yapamıyorum, bu yüzden makro kullanmak zorunda kalıyorum.

Eğer hesabın seçkin ise iki oyunda bir hile gelmesi neredeyse imkansız ayrıca makro rekabetçi maçlarında ban sebebi. Overwatch'a düşersen anlamaları doğal. Başarım tamamlama olayı için riske girmeye de hiç gerek yok.

Hesap seçkin değil. Yapmaya gerek duymadım. O zamam dediğiniz gibiyse seçkin yapayım. Seri ateşi kendi elimle bir şekilde yapıcam artık. Peki ''Bunny Hop'' yapmak için boşluk tuşunu spamlayan makro ban sebebi mi? Başka hiçbir işlevi yok sadece boşluk tuşunu spamlıyor.

Makro kullanmak VAC ban yemene neden olmaz. Ancak kullandığın yazılım oyuna müdahale ediyorsa VAC sistemini tetikleyebilir. En fazla oyundan atılırsın.

Birde SAM programını bende kullandım. Onunda bir sıkıntısı olmaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı