CS:GO'da Mermi Gitmiyor

PabIo Escobar

Kilopat
Arkadaşlar, şu oyunda adam gibi maçım olamadı 4 senedir. 2016'da fıstık gibi oyundu. Hangi online oyuna başlasam bozuyorlar. 2012'de ki WolfTeam gibi yada 2014'de ki CS: Nexonn Zombies gibi.

Şunları ilk çıkardıkları gibi bırakmıyorlar, onlarca milyon insanın göğsünde hasret bırakıyorlar. Artık CS:GO'da kalmadı. 3 yıldır tek sorunum bu mermi gitmeme.

Herifin teki tam anlatmak istediğim olayı YouTube'a koymuş bakabilirsiniz. Üstelik botlara karşı! Ayrıca böyle bir ton video var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, şu oyunda adam gibi maçım olamadı 4 senedir? 2016'da fıstık gibi oyundu. Hangi Online oyuna başlasam bozuyorlar. 2012'de ki wolfteam gibi ya da 2014'de ki CS: Nexonn zombies gibi.

Şunları ilk çıkardıkları gibi bırakmıyorlar, onlarca milyon insanın göğsünde hasret bırakıyorlar. Artık CS:GO'da kalmadı. 3 yıldır tek sorunum bu mermi gitmeme.

Herifin teki tam anlatmak istediğim olayı YouTube'a koymuş bakabilirsiniz. Üstelik botlara karşı! Ayrıca böyle bir ton oyun var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

USP ile adamın kafasına hedef alıp vuruyorum anca 4.vuruşta vurabiliyor.

Hep diyordum sorun bizde değil, oyun bozuk diye. :D Şaka bir yana size katılıyorum. Özellikle 2015 ve 2016 yıllarında oyun çok iyiydi. Eskiden cidden rekabetçi odaklı oynardım ama artık sadece eğlencesine oynuyorum. Sonrası kanser yapabiliyor.

Geri
Yukarı