CS:GO mermi gitmiyor

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO mermi gitmiyor.
CS:GO'da adamın arkasına geliyorum M4A1S ile kafasına 3 mermi sıkıyorum ölmüyor beni fark ediyor o vurana kadar 1 şarjör boşaltıyorum ölmüyor sonra AK-47 ile 1-2 tane sıkıyor ölüyorum bir bakmışım verdiğim hasar 27 neredeyse tüm düşmanlarda böyle oluyor.

CS GO popüler bir oyun. Fakat kontroller, oyunun fizikleri, oyuncu kitlesi ve daha bir çok açıdan vasat bir oyun. İnsanların sevme sebebi de bir zamanlar Half Life oyununun devamı niteliğinde olması. Half Life oynayan nesil şuanda en az 30-35 yaşındadır. Yani CS GO'nun devri kapandı! Şuanda FPS oynamaya CS GO ile başlayan kesim bunu anlayamıyor...
Ben de CS'ye başlayanları anlamıyorum artık kesinlikle oynanmaz. Oynayanları zaten yarısı alışkanlık yüzünden bırakamıyor. Belki 2015-16 yıllarında güzel olabilir ama şuan oynanmaz.
Bi' de çözüm için, sıkarken crossu aşağı kaydırıyorsunuz değil mi?

Cross büyüktür belki.

Ben kendime özel bir cross hazırladım. İçi geniş, ortasında nokta var. Hangi silah ile spray atarsan atayım, adamın kafasını ya da vücudunu o boşluğun içinde tutsam yeter.

Ayrıca uzaktan uzağa kaldığım durumlarda ise direkt noktaya odaklanıyorum.

Çok kullanışlı bir cross :)

Sen de kendine güzel bir cross ayarla.

Nasıl yapılıyor.

CS:GO mermi gitmiyor.
CS:GO'da adamın arkasına geliyorum M4A1s ile kafasına 3 mermi sıkıyorum ölmüyor beni fark ediyor o vurana kadar 1 şarjör boşaltıyorum ölmüyor sonra AK-47 ile 1-2 tane sıkıyor ölüyorum bir bakmışım verdiğim hasar 27 neredeyse tüm düşmanlarda böyle oluyor.

Büyük ihtimalle spray yapmıyorsunuz. Mermiler belli bir yerden sonra sekmeye başlıyor ve nişangahınızın üstüne çıkar genellikle.

Valorant'da kafaya nişan alıp one tap attıgımda mermi nişan aldıgım yere gidiyor fakat cs de adam oldugu yerde duruyo kafasına 1 saniye aralıklarla recoil time sıfırlayarak 3 4 kere onetap atıyorum yok abi gitmiyo adam zula oynar gibi pitten koşturarak a daki adamı vuruyor böyle sacmalık olamaz 80 ping ile oynuyorum fakat aynı pingi valorant frankfurt serverinde oynayınca sıkıntı olmuyo yine mermi nişan aldıgınız yere gidiyor cs yi oynama sebebim kasa vermesi

Yeni konular

Geri
Yukarı