CS:GO'da mikrofon çalışmıyor

Pulficar

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklığım HyperX Cloud 2, Discord'a iken bir problem yaratmazken CS:GO'da voice chat kullanamıyorum. Oyunun ayarlarında input seçeneği yok sadece kulaklığın hoparlör kısmı gözüküyor, Windows mikrofon ayarlarından direkt olarak input ayarını CS:GO. Exeden yaptım ama gene nafile. Ayrı olarak AMD noise supression ve fxsound(ekolayzır için) kullanıyorum acaba bunlardan kaynaklı bir problem mi var? Yardımcı olursanız sevinirim<3

Geçen gün ben de aynı sorunu yaşadım. Oyuna girdim ses kötü geliyor diyorlar, ama Discord'dan sesim iyi gidiyor. Sonra düşündüm herhalde kameranın mikrofonunu CS kullanıyor, harici mikrofonumu kullanmıyor diye. Baktım ayarlarda, girişi seçme yok. Eskiden vardı. Bi dahaki el kamerayı söktüm artık öyle girdim.

Geçen gün ben de aynı sorunu yaşadım. Oyuna girdim ses kötü geliyor diyorlar, ama Discord'dan sesim iyi gidiyor. Sonra düşündüm herhalde kameranın mikrofonunu CS kullanıyor, harici mikrofonumu kullanmıyor diye. Baktım ayarlarda, girişi seçme yok. Eskiden vardı. Bi dahaki el kamerayı söktüm artık öyle girdim.
bende fiziksel olarak sadece HyperX'in mikrofonu var diğer ikisi dediğim gibi AMD ve FxSoundun. Diğer ikisini kullanamaz zaten uygulama ayarlarından input HyperX ile değiştirmiştim zaten.

Geri
Yukarı