CS:GO'da mouse takılıyor

Oğuzhan Yağmur

Hectopat
Merhaba iyi forumlar, HyperX Fury s Pro large modeline sahibim ve oyun içinde Mouse'u sağa sola çevirirken veya flick atarken takılmalar oluyor. Normalde bileğim çok terliyor ellerim de aynı şekilde. Mouse pad de kumaş olduğu için teri emiyor. Bu şekilde takılıyor bazen mouse. Ama sorun şu ki formattan önce yıkadığımda (3 gün önce format attım) düzeliyordu herhangi bir takılma olmuyordu. Şu an yıkadığımda bile takılmalar mevcut. Başka mouse pad ile denedim yine aynı sorun. Acaba formattan kaynaklanan yazılımsal bir problem midir?

Mouse: SteelSeries Rival 300s.

Konuyla alakasız fakat bende Rival 3 kullanıyorum ve sizin anlattığınıza benzer bir durum yaşıyorum. Oynadığım oyun: Minecraft/PvP. Sorun Mouse mi, MousePad mı tam emin değilim fakat yazılımsal değil, donanımsal olduğunu düşünüyorum.

Hocam başka bir oyunda da oluyor mu? Son zamanlarda çoğu kişi aynı hatadan şikayetçi oyunda. Şahsen bende de oluyor idi. Kontrol ayarlarından " RAW GİRİŞİ " ayarını kapatınca sorunum düzelmişti. Denemekte fayda var.

Hocam başka bir oyunda da oluyor mu? Son zamanlarda çoğu kişi aynı hatadan şikayetçi oyunda. Şahsen bende de oluyor idi. Kontrol ayarlarından " RAW GİRİŞİ " ayarını kapatınca sorunum düzelmişti. Denemekte fayda var.

Denedim ama bir şey farketmiyor maalesef.
Başka bilgisayarda da oluyor mu bu sorun?
Denemedim ama deneyeceğim. Acaba tekrar format atsam düzelir mi?

Geri
Yukarı