CS:GO'da nasıl para kazanılır?

EnesTemiz33

Picopat
Daha fazla  
2 gün önce CS:GO indirdim. Nette hep birçok insanın CS sayesinde para kazandıklarını duymuştum. Amacım büyük paralar kazanmak değil şimdiden belirtiyim. Sanırım oyun içerisinde skinleri satarak para kazanıyoruz ama nereye satmam gerekiyor? Basit eğlence Dust 2'de maça girdiğimde hiç kasa kazanamıyorum. Kasa kazanmam için ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam parası için steam pazarında satarsın, nakite dönüştürmek istiyorsan elindeki skini Bynogame adlı sitede satabilirsin.

Hayatsız gibi 7/24 oynamak lazım faceit, görevlerde çok kazandırmıyor iyi birisi takımını oluşturup faceit turnuvalarına katılıp bilmem kaç katını katlıyor :D
Hocam faceit için biraz profesyonel olmam lazım diye biliyorum. Onun için bu kasa açma muhabbetine girdim. Yani amacım para kazanırsam nakite çevirmek, Bynogame sitesini önerdiğiniz için sağolun.

Steam parası için steam pazarında satarsın, nakite dönüştürmek istiyorsan elindeki skini Bynogame adlı sitede satabilirsin.

Hayatsız gibi 7/24 oynamak lazım faceit, görevlerde çok kazandırmıyor iyi birisi takımını oluşturup faceit turnuvalarına katılıp bilmem kaç katını katlıyor :D
Bitane duo olduktan sonra gene oluyor bişeyler 2kişi iyi oynuyorsa ama tek başına hem sıkıcı hem olmuyor

Hocam peki tamamen şansmı ? Bu şansı nasıl arttırabilirim ?

Cevabınız için sağolun hocam.

Kasa çıkması için mi rütbe atlamam gerekiyor ?

Anladım sağolun.

Hocam yani ne kadar çok adam vurursam kasa çıkma şansı daha da mı artar ?
Herhangi bir eşyanın düşme olasılığı şansa bağlıdır.
Şans artırılabiliyor mu bilmiyorum.
Maç sonunda rütbe atladıysanız rastgele bir item düşer.
Rütbe level gibi olan ama Silver I falan değil.

Her çarşamba günü item düşürme hakkınız olur. Oyuna girer bir maç oynarsınız ve iteminiz rastgele bir şekilde düşer. Eğer hesapta 5 Dolar harcamadıysanız topluluk pazarını kullanamazsınız. Diyelim ki her şey tamam, itemler düşürdünüz satacaksınız ayda en fazla 20 TL elinize geçer onu da nakite çevirirken baya azalır kesintiler falan olur. Yani uğraşmaya değmez.

Kasa işi tamamen şans sayılır ama 21 level olunca şans artıyor diye biliyorum. Benim 250 saatim var ve son çıkan kasa ilk çıktığında bana düşmüştü. 140-150TL gibi bir fiyata sattım mesela. Bazen güzel paralar elde edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı