CS:GO'da nasıl para kazanılır?

EnesTemiz33

Picopat
Daha fazla  
2 gün önce CS:GO indirdim. Nette hep birçok insanın CS sayesinde para kazandıklarını duymuştum. Amacım büyük paralar kazanmak değil şimdiden belirtiyim. Sanırım oyun içerisinde skinleri satarak para kazanıyoruz ama nereye satmam gerekiyor? Basit eğlence Dust 2'de maça girdiğimde hiç kasa kazanamıyorum. Kasa kazanmam için ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam topluluk pazarında satabilirsiniz.

2 gün önce CS:GO indirdim. Nette hep birçok insanın CS sayesinde para kazandıklarını duymuştum. Amacım büyük paralar kazanmak değil şimdiden belirtiyim. Sanırım oyun içerisinde skinleri satarak para kazanıyoruz ama nereye satmam gerekiyor? Basit eğlence dust 2'de maça girdiğimde hiç kasa kazanamıyorum. Kasa kazanmam için ne yapmam lazım?

Kasa işi tamamen şans.
Maç sonu skin düşüyor bazen onları satarak para kazanabilirsin fakat bunlar çok fazla kazandırmaz 20 kuruş falan kazan sağlar.
İtemleri topluluk pazarında satabilirsiniz.

Belirli şansla oyun sonu düşüyor. Şansın varsa güzel kasalar düşer 10-20 TL'ye satarsın.
Hocam peki tamamen şansmı ? Bu şansı nasıl arttırabilirim ?
Steam topluluk pazarında satabilirsiniz.
Cevabınız için sağolun hocam.
Rütbe atlaman gerekiyor.
Kasa çıkması için mi rütbe atlamam gerekiyor ?
Kasa işi tamamen şans.
Maç sonu skin düşüyor bazen onları satarak para kazanabilirsin fakat bunlar çok fazla kazandırmaz 20 kuruş falan kazan sağlar.
İtemleri topluluk pazarında satabilirsiniz.
Anladım sağolun.
Şimdiye kadar toplam 110 saatte 10 TL civarı kazandım. Maç sonu düşenleri satıyorsunuz ama bu oynayışınıza da bağlı. 😁
Hocam yani ne kadar çok adam vurursam kasa çıkma şansı daha da mı artar ?

Steam parası için steam pazarında satarsın, nakite dönüştürmek istiyorsan elindeki skini Bynogame adlı sitede satabilirsin.
Kasa işi boş iş faceit oyna görev yap çok para kazanmak istiyosan 100win felan görevli hesap al ama 800tl felan oluyor ama 1 ayda çıkarırsın parasını ligte kasarsın miss
Hayatsız gibi 7/24 oynamak lazım faceit, görevlerde çok kazandırmıyor iyi birisi takımını oluşturup faceit turnuvalarına katılıp bilmem kaç katını katlıyor :D

Geri
Yukarı