CS:GO'da nasıl profesyonel olunur?

• Konuyu başlatan nunas
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 2B
Birkaç yıldır Counter-Strike: Global offensive oynuyorum fakat hala noobum, nasıl Pro olurum?

Onun yerine kendinizi geliştirin. Bırakın CS'yi falan. 3000 saatim var ne kattı?
0?
Hiçbir şey, bir sukabilatı öğrendim.

Son 3 aydır kitap okuyom 30'dan fazla kitap okudum. Ne kattı?

Çok şey...

Oynaya oynaya elini aim'ini geliştirip alışacaksın. Biraz da harita bilgisi ve takım oyunu öğrenirsen geliştirebilirsin. Ha belki yatkınlığın yoktur oynayamazsın belli mi olur. Yani herkes Xantares olacak değil oynadıkça bu oyunu.

Birkaç yıldır Counter-Strike: Global offensive oynuyorum fakat hala noobum, nasıl Pro olurum?

Arkadaş soru sormuş sırf tilt olsun diye emoji atmışsınız hepiniz raporluksunuz CS:GO'da aim hassasiyet geliştirilerek oynadığınız haritaya bağlı bomba smoke taktiklerini bilerek veya zekanızı kullanarak yetenekli olabilirsiniz şu videoyu izlerseniz aiminizi 1 hafta 2 hafta içerisinde geliştirebilirsiniz ve bence iyi ekipmanlar ile iyi bilgisayar ile çok daha fazla vurabilirsiniz ben 60Hz 60FPS bir bilgisayarda maksimum 15 20 vururken 240Hz 300FPS bir bilgisayarda 34 vurmuştum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onun yerine kendinizi geliştirin. Bırakın CS'yi falan. 3000 saatim var ne kattı?
0?
Hiçbir şey, bir sukabilatı öğrendim.

Son 3 aydır kitap okuyom 30'dan fazla kitap okudum. Ne kattı?

Çok şey...
O kadar haklısın ki, 1000 saatimi csye verip global oldum elime hiçbir şey geçmedi. Şimdi de aynısını lole yapıyorum ama max 2 saat oynuyorum. Kendimi geliştirebileceğim şeylere yöneldim.

Sanırım konu dışı olacak ama daha çok vuracağım daha iyi oynayacağım diye kendini kasma bence oyunlar eğlence içindir oynarken eğleniyorsan gerisi önemli değil çok iyi oynasan da yüksek ihtimal eline bir şey geçmeyecek. Zamanına yazık. İlla daha iyi olacağım dersen en mantıklısı aim haritaları ve daha fazla oynamak.

Ne zaman e-spor olarak görürsün, ne zaman günlük 10-12 saat ciddiyetle oynarsın oyunları izlersin, aim çalışırsın o zaman profesyonelliğe doğru ilerlersin. Bu yolda sana başarılar. :)

Geri
Yukarı