CS:GO'da nasıl sunucu değiştirilir?

OneLifeLiveIt

Hectopat
Dün rakip oyuncunun adım atmadan sanki havada süzülüyormuş gibi hareket ettiğini gördüm. Her atışı headshot fakat iyi aim alıyorum diye cevap verdi. Bu oyuncuların çoğu Rus oyuncular.

Server nasıl değiştirebilirim? Rus vb. ülke oyuncularından nasıl kurtulabilirim?

Oyunda sunucu mantığı yok. Yapabileceğiniz tek şey oyun ayarlarından kabul edilebilir maksimum ping değerini düşürerek daha yakın ülkelerdeki oyuncular ile oynamak olacaktır. Bu da işe yarar mı bilemiyorum.

Ping değerini de değiştim ama yine Ruslar geliyor. Oyuna yeni başlamış oyuncular eski oyuncudan çok üstün oynuyor. Havada uçan oyuncu gördüm. Hile serbest galiba.

Rekabetçi girerken otomatik olarak eşleştirdiği için kurtulamazsınız. Kurtulma yolunuz var fakat pinginiz çok yüksek olur. Maksimum ping değerini düşürmek yerine arttırırsanız size uzak olan sunuculara eşleşirsiniz. Böylece zaten yakın olan Ukrayna ve Rusya gibi ülkelerden ziyade Avustralya, Avrupa gibi yerlerle eşleşme şansınız artar fakat sunucu daha uzak olduğu için sizin pinginiz yüksek, Diğer oyuncuların pingi düşük olur. Ücretsiz oynuyorsanız hileden geçilmez. Ücretli oynuyorsanız yüksek eloda hileden geçilmez. Her türlü bir mikrop. Hile derdiniz var ise oynamanızı önermem. FACEIT geçebilirsiniz sadece.

Zamanında bir program kullanıyordum. Ping düşsün diye sunucuları engelliyordu başta Rusya. Ban yemedim 4 yıldır, şu an adını bilmiyorum ama.
5 Türk girmeyi deneyin. Hile çözümü için Prime almanızda fayda var.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı