CS:GO'da ne sıklıkla item düşüyor?

Leowhans

Hectopat
Makaleler
3
2 yıl sonra tekrar gireyim dedim item düşer mi diye kasa fiyatlarının artmasından kaynaklı ve direkt ölüm maçında 65 liralık kasa düştü. CS'de pek fazla saatim yok dolayısıyla item düşme sıklığına hakim değilim. Haftada 1-2 adet düşüyordu sanırsam. Bu item haftanın ilk macında dusuyor mu? Ya da şöyle sorayım: Haftanın ilk itemi ne kadar oynama süresinde büyük ıhtımal düşer?

2 yıl sonra tekrar gireyim dedim item düşer mi diye kasa fiyatlarının artmasından kaynaklı ve direkt ölüm maçında 65 liralık kasa düştü. CS'de pek fazla saatim yok dolayısıyla item düşme sıklığına hakim değilim. Haftada 1-2 adet düşüyordu sanırsam. Bu item haftanın ilk macında dusuyor mu? Ya da şöyle sorayım: Haftanın ilk itemi ne kadar oynama süresinde büyük ıhtımal düşer?
Tamamen rastgele düşüyor. Ben 12 saat oynadım bir ara düşmedi. Daha şimdi ilk elimden düştü bana da 70 liralık kasa.

Tamamen şansa bağlı, ben seçkini ilk aldığımda 1-2 ölüm maçı atmıştım 65TL'lik kasa düştü son 1 haftadır falan sürekli PC'yi ölüm maçı ve idle serverde açık bırakıyorum okula giderken hala kasa düşmedi.

Yeni konu açmamak için soruyorum kusura bakmayın. Bugün hem skin hem kasa düşürdüm. 1 tane daha kasa düşürebilir miyim bilen varmı? Olasılığı kaçtır?

Geri
Yukarı