Çözüldü CS:GO'da neden var ms olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Semih Aras

Hectopat
Arkadaşlar CS:GO'da var ms oyuna ilk girdiğimde normal ama rekabetçi maçın sonlarına doğru var 5, 6, 8 böyle gidip geliyor. Sorun donanımlardan mı kaynaklanıyor yoksa internetten mi? 1-2 ay önce böyle bir sorun yoktu.
  • Ekran kartı: R7 240.
  • Anakart: MSI H110M PRO VD.
  • İşlemci: Intel Pentium G4400(termal macun 2 gün önce yeniledim)
  • RAM: 8 GB 2133 MHz DDR4.
  • Depolama: Harddisk.
  • İşletim sistemi: Windows 10 Pro.

Donanım kaynaklı veya server kaynaklı olur. Sürekli oluyorsa büyük ihtimal işlemciden dolayı yapıyodur. Tek çekirdek performansı iyi olan bir işlemci gerekli. Ekran kartın zaten kötü.
Haklısın
Donanım kaynaklı veya server kaynaklı olur. Sürekli oluyorsa büyük ihtimal işlemciden dolayı yapıyordur. Tek çekirdek performansı iyi olan bir işlemci gerekli. Ekran kartın zaten kötü.

Benim anakarta hangi işlemci daha iyi olur tavsiyen var mı?

Arkadaşlar CS:GO'da var ms oyuna ilk girdiğimde normal ama rekabetçi maçın sonlarına doğru var 5, 6, 8 böyle gidip geliyor. Sorun donanımlardan mı kaynaklanıyor yoksa internetten mi? 1-2 ay önce böyle bir sorun yoktu.
  • Ekran kartı: R7 240.
  • Anakart: MSI H110M PRO VD.
  • İşlemci: Intel Pentium G4400(termal macun 2 gün önce yeniledim)
  • RAM: 8 GB 2133 MHz DDR4.
  • Depolama: Harddisk.
  • İşletim sistemi: Windows 10 Pro.
Bende de böyle bir sorun vardı. Güncellemelerle düzelmişti.

Kafam karıştı işlemciden mi kaynaklanıyor serverlardan mı sadece CS de değil Max Payne 3 oynuyorum 200 FPS gösteriyor. 1 2 saat sonra 90'a düşüyor.
Burada FPS'den bahsediyorsunuz. Yukarıda verdiğim cevap net_graph'ta gösterilen "var" değeri hakkındaydı. FPS ile ilgili bir sorun mu yaşıyorsunuz?

Burada FPS'den bahsediyorsunuz. Yukarıda verdiğim cevap net_graph'ta gösterilen "var" değeri hakkındaydı. FPS ile ilgili bir sorun mu yaşıyorsunuz?

Evet FPS'nin yanında ki var ms artınca FPS düşüyor.
Arkadaşlar sorun düzeldi. PC de bir tane fan bozukmuş kasada zaten 1 fan vardı. 4 tane fan taktım kasaya. PC'yi temizledim. SSD taktım. Sorun düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı