CS:GO'da Nova 1 olmak için ne gerekir?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar ben hesabımda önceden hep ölüm maçı ve silah yarışı yapardım. Şu an 19 levelim. Yeni rekabetçi girmeye başladım. Silver'den başlatmasını istemiyorum. Şu an 6 galibiyetim var ve maçlarda genellikle 12 bazen 16 vuruyorum ve genellikle 1 MVP yıldızı alıyorum. 6 galibiyetim var dediğim önceki 2 galibiyetim silindi yoksa 8 galibiyet olurdu. Takımdaki hileden dolayı silinen bir maçta da 18 vurmuştum. Size sorum nova 1 olabilmek için kaç galibiyet ve kill gerekir. Silver'den başlamak istemiyorum inşallah novalardan başlatır. Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nova olmak kolay. Olamadın diyelim iki kazanım alırsan direk çıkartır. Ama maçlarda daha fazla iyi oynamaya çalış. 4 maç attım nova bir idim nova 3 oldum.

Arkadaşlar ben hesabımda önceden hep ölüm maçı ve silah yarışı yapardım. Şu an 19 levelim. Yeni rekabetçi girmeye başladım. Silver'den başlatmasını istemiyorum. Şu an 6 galibiyetim var ve maçlarda genellikle 12 bazen 16 vuruyorum ve genellikle 1 MVP yıldızı alıyorum. 6 galibiyetim var dediğim önceki 2 galibiyetim silindi yoksa 8 galibiyet olurdu. Takımdaki hileden dolayı silinen bir maçta da 18 vurmuştum. Size sorum nova 1 olabilmek için kaç galibiyet ve kill gerekir. Silver'den başlamak istemiyorum inşallah novalardan başlatır. Cevaplarınız için teşekkürler.
ELO'nuza göre değişir eğer 12 16 vurduğunuz adamlar nova 3-4 ise nova başlarsınız ama bu kişiler S1 S2 ise üzgünüm maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı