CS:GO'da övgü almak güven faktörünü yükseltir mi?

Dostum öyle bir şey yok birincisi 3. parti yazılımlar artık çalışmıyor artı çalışsa bile güven faktörünü etkilemez. Ayrıca evet övgü almak faktörü yükseltir.

Hocam biliyorum çalışmadığını YT'de bir kod vardı onu yazınca çalışmaya başladı.

Afterburner benim de açık ama güven faktörüme etki etmedi. Hatta oyunda kullanılamıyor bile. Siz nasıl başardınız?

Başlatma seçeneklerine kod yazınca açılıyor.

Şöyle söyleyeyim, herkes CS:GO'da hilelerden şikayetçi, her maç hile geliyor diyenler var. Ama bu kişilerin %95'i güven faktörüne hiç dikkat etmeyen kişiler. Ben normal övgü ile 450 övgü kasmıştım, sonra 600 tane satın aldım, hile kaç sene önce geldi hatırlamıyorum bile. Gerçekten etki ediyor. Ama oyunbozanlık yapmamaya, raporlanmamaya, toxiclik, takım arkadaşına ateş etmemeye özen göstermen gerekiyor. Ayrıca Steam hesabına da yorum kasarsan yine iyi olur.
Ama yorum bot basmanı önermem, onun yerine herhangi bir CS:GO rehberine gir, yorumlara bak her yorum +rep for +rep oluyor zaten. Öyle yorum kasabilirsin karşılıklı. Son olarak oyun içinden Overwatch yap, günde 3-4 tane yaparsan güzel bir şekilde artar güven faktörün. Arttığı zaman kolay kolay düşmüyor. Ama yine de toxiclik yapma hiçbir zaman, yine düşebilir, hem de kötü bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı