Çözüldü CS:GO'da özel oyunda round süresi nasıl uzatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xEgel

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce Rtx3050ti - i5 11400H 2.70GHz - 8 GB Ram - 1920 x 1080, 144hz
CS:GO'da mapleri nasıl hızlı öğrenebilirim? Bazen oynadıkça öğreniyorum ama bazı yerleri bilmiyorum. Botlarla girip bakmak istediğimde 2 dakika sonra süre bitiyor. Süresiz mapleri nasıl inceleyebilirim?

Çözüm
Mp_roundtime gibi bir komut var bununla round sürelerini değiştirebilirsin.
Mp_roundtime gibi bir komut var bununla round sürelerini değiştirebilirsin.

Çözüm
CS:GO'da mapleri nasıl hızlı öğrenebilirim? Bazen oynadıkça öğreniyorum ama bazı yerleri bilmiyorum. Botlarla girip bakmak istediğimde 2 dakika sonra süre bitiyor. Süresiz mapleri nasıl inceleyebilirim?

Giriyorsun haritaya ta ta ta pa pa pa vuruyosun çıkıyorsun işte bu kadar.

Yprac adlı çalışma haritaları bu amaç uğruna oynanabilir. Prefire moduna girerseniz rakiplerin nerede aim koyup bekleyebileceğini öğrenebilirsiniz. Bununla beraber mapide ezberlemiş olursunuz.

Teşekkürler işte aradığım cevap.

Hocam çözüm olarak raporlar mısınız? Kusura bakmayın bunun için meşgul etmek istemezdim ama moderatör ekibi öyle istiyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı