Çözüldü CS:GO'da özel oda nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirkayaoz

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO'da ne benim ne arkadaşların bir tecrübesi yok o yüzden bilmiyoruz, size danışmaya geldim. 3V3 böyle özel bir oda kurmak istiyoruz bunun için seçkin gerekiyor mu, gerekiyorsa nasıl kuruluyor? Anlatabilirseniz sevinirim.

Çözüm
CS:GO'da ne benim ne arkadaşların bir tecrübesi yok o yüzden bilmiyoruz, size danışmaya geldim. 3V3 böyle özel bir oda kurmak istiyoruz bunun için seçkin gerekiyor mu, gerekiyorsa nasıl kuruluyor? Anlatabilirseniz sevinirim.
Gerek yok seçkine. Herkese davet atıp oynayacağınız haritaya girin ve konsola bot_kick yazın. Sonra M tuşu ile takımları kurun.
Arkadaşlarınızı lobiye davet ettikten sonra soldan oyun modlarından atölye haritalarını seçin, indirdiğiniz atölye haritasını seçip başlatın arkadaşlarınız da siz haritaya girdikten sonra giriş yapacaklar.

Merhaba! CS:GO'da 3v3 özel oda kurmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Oyunu açın ve ana menüde "Oyna" seçeneğini tıklayın.
  2. Karşınıza çıkan alt menülerden "Yerel Oyunlar"ı seçin.
  3. Yeni bir oda oluşturmak için "Yeni Oda" butonuna tıklayın.
  4. Açılan menüde oda adını, haritayı, oyun modunu ve diğer ayarları seçebilirsiniz.
  5. Oyunu başlatmadan önce "Oyuncular" sekmesine tıklayın ve oyuncuların isimlerini ekleyin.
  6. Oyunu başlatmak için "Oynat" butonuna tıklayın.
Böylece 3v3 özel bir oda kurmuş olursunuz. İyi eğlenceler!

Gerek yok seçkine. Herkese davet atıp oynayacağınız haritaya girin ve konsola bot_kick yazın. Sonra M tuşu ile takımları kurun.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı