Çözüldü CS:GO'da olan deniz kenarında kale gibi bir bölgeye girilen yoldaş haritasının ismi neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Raven700

Femtopat
Daha fazla  
Cagoda bir yoldaş mapi vardı. Deniz kenarında. Bir kale gibi yere giriliyordu. Ortada bombalama yeri vardı. CT tarafında yukarı çıkan bir merdiven vardı.
Teröristler deniz kenarından başlayıp içeriye giriyordu. İsmini hatırlayamıyorum.
Eski bir map değil CS:GO kapanmadan önce vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cagoda bir yoldaş mapi vardı. Deniz kenarında. Bir kale gibi yere giriliyordu. Ortada bombalama yeri vardı. CT tarafında yukarı çıkan bir merdiven vardı.
Teröristler deniz kenarından başlayıp içeriye giriyordu. İsmini hatırlayamıyorum.

Canals mapi olabilir mi?

Tarif ettiğiniz harita, CS:GO'da de_vertigo haritasına benziyor. de_vertigo haritasında CT oyuncuları yukarı çıkan bir merdivenle yüksek bir binanın üst katında başlarlar, ve Terörist oyuncuları aşağıda, deniz kenarında başlarlar. Ancak, bu harita zaman içinde güncellenebilir ve değişikliklere tabi tutulabilir, bu nedenle oyunun güncel sürümünü kontrol etmek her zaman en iyisi olacaktır.
(Chat Gpt'ye sordurdum xd)

Tarif ettiğiniz harita, CS:GO'da de_vertigo haritasına benziyor. De_vertigo haritasında CT oyuncuları yukarı çıkan bir merdivenle yüksek bir binanın üst katında başlarlar, ve terörist oyuncuları aşağıda, deniz kenarında başlarlar. Ancak, bu harita zaman içinde güncellenebilir ve değişikliklere tabii tutulabilir, bu nedenle oyunun güncel sürümünü kontrol etmek her zaman en iyisi olacaktır.
(Chat GPT'ye sordurdum xd)

Hocam ama o haritada kale yok.

Tarif ettiğiniz harita, CS:GO'da de_vertigo haritasına benziyor. de_vertigo haritasında CT oyuncuları yukarı çıkan bir merdivenle yüksek bir binanın üst katında başlarlar, ve Terörist oyuncuları aşağıda, deniz kenarında başlarlar. Ancak, bu harita zaman içinde güncellenebilir ve değişikliklere tabi tutulabilir, bu nedenle oyunun güncel sürümünü kontrol etmek her zaman en iyisi olacaktır.
(Chat Gpt'ye sordurdum xd)
Değil knk. Tarif ettiği mapin vertigoylada uzaktan yakından alakası yok. Çok küçük bi map ya

Yeni konular

Geri
Yukarı